TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Doet Nederland genoeg om een catastrofe als de Watersnoodramp te voorkomen? Deze vraag beantwoordt Watersnoodjournaal in zijn laatste uitzending.
Herman van der Zandt praat met deskundigen als klimatoloog Aimée Slangen over de gerealiseerde en toekomstige plannen voor de waterveiligheid. Voor 1953 was dit onderwerp een ondergeschoven kindje, maar de ramp maakte eindelijk duidelijk dat de overheid in actie moest komen. Twintig dagen later stelde die de Deltacommissie aan.
Op initiatief van deze ingenieurs begon Nederland aan de bouw van de Deltawerken, waarvan de 9 kilometer lange Oosterscheldekering de grootste is. "Zeeland is veilig", zei toenmalig koningin Beatrix tijdens de opening in 1986. De zeespiegelstijging dreigt roet in het eten te gooien.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland