TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Doet Nederland genoeg om een catastrofe als de Watersnoodramp te voorkomen? Deze vraag beantwoordt Watersnoodjournaal in zijn laatste uitzending.
Herman van der Zandt praat met deskundigen als klimatoloog Aimée Slangen over de gerealiseerde en toekomstige plannen voor de waterveiligheid. Voor 1953 was dit onderwerp een ondergeschoven kindje, maar de ramp maakte eindelijk duidelijk dat de overheid in actie moest komen. Twintig dagen later stelde die de Deltacommissie aan.
Op initiatief van deze ingenieurs begon Nederland aan de bouw van de Deltawerken, waarvan de 9 kilometer lange Oosterscheldekering de grootste is. "Zeeland is veilig", zei toenmalig koningin Beatrix tijdens de opening in 1986. De zeespiegelstijging dreigt roet in het eten te gooien.
Keert Streetlab terug op televisie?
10:38Magie in B&B Vol Liefde tussen Fred en Yvonne? 'Dit is happen to be'
10:00We Zijn er Bijna! was niet alleen maar gezellig voor Marlijn Weerdenburg: 'Vooral de laatste week veel gehuild'
09:22Johan Derksen nog niet onder de indruk van nieuwe programma Wilfred Genee
07:53De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgepraat over Fred en Yvonne