TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Nederlandse servers staat meer kinderporno dan elders in de wereld. Om die stroom aan misbruikmateriaal in te dammen, heeft het Expertisecentrum Online Misbruik het Meldpunt Kinderporno opgericht. Eko (43) werkt hier als analist. Samen met vijf anderen beoordeelt hij jaarlijks meer dan een miljoen foto’s en filmpjes. Het team werkt in een kantoortuin.
Eko doet dit werk al vier jaar lang en ogenschijnlijk zonder veel emotie. Maar schijn bedriegt. In de korte documentaire 10 Meldingen in 10 Minuten blijkt dat het Eko wel degelijk raakt. De foto’s en filmpjes op zijn scherm zijn in de documentaire niet te zien, maar doordat Eko nauwgezet beschrijft wat hij ziet, blijkt duidelijk hoe de beelden van kindermisbruik zich opstapelen in zijn hoofd.
NPO Doc: 10 Meldingen in 10 Minuten is op zondag 8 december 2024 om 21:05 uur te zien op NPO 2.
Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond
09:15In dit programma duikt Emms uit De Verraders binnenkort op
08:32De TV van gisteren: Kopen Zonder Kijken-kijkers gaan vooral stuk om één ding