TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Probeer eens een tijdschrift te lezen terwijl je met 1670 kilometer per uur ronddraait. Het lijkt onmogelijk, maar toch is dat wat we dagelijks doen. Dat is namelijk de snelheid waarmee de aarde om zijn as draait. En de mens draait mee alsof het niets is. Regisseur Anne Meffert is gefascineerd door dit absurde idee. We leven onze levens en doen alsof het allemaal doodnormaal is.
Hoe valt het alledaagse leven te rijmen met de enormiteit van het universum? Meffert onderzoekt deze vraag in haar korte documentaire Ik Werd Wakker op een Bol.
Daarvoor klopt ze aan bij een marketingbureau. Hoe zouden de medewerkers het concept van het heelal aan de man kunnen brengen? Welk campagne-idee krijgt mensen enthousiast om zo’n nietige rol in het universum te aanvaarden?
De NPO Doc: Ik Werd Wakker op een Bol is op woensdag 7 oktober 2026 om 23:30 uur te zien op NPO 2.
Dit is waarom er op 8 oktober geen aflevering van De Slimste Mens te zien is
13:10Koopt deze BN'er het huis van de Meilandjes in Italië?
12:20Nieuw programma voor Herman van der Zandt: Taalmeesters
10:43Slecht nieuws voor Tijd voor MAX-fans: Martine van Os stopt 'binnenkort'
10:28Dirk uit Married at First Sight 2024 duikt op in nieuw datingprogramma