TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De meeste mensen dagdromen weleens, maar in sommige gevallen kan het een probleem worden. Mensen met een dagdroomstoornis brengen zoveel tijd door in hun fantasiewereld dat ze hierdoor afgesneden raken van de realiteit. Psychologen spreken dan van maladaptive daydreaming (MD), maar er is nog geen duidelijk beeld over de omvang of oorzaak van het fenomeen.
Ervaringsdeskundige en documentairemaker Thomas Renckens verkende het onderwerp enkele jaren geleden al eens in The Daydreamers. Uit de reacties op die film ontstond de opvolger In Mijn Hoofd Is Alles Leuker.
Hierin vertellen Amber, Sian en Dušan hoe ze zo'n aantrekkelijke fantasiewereld creëerden dat ze zichzelf erin dreigen te verliezen. In interviews delen ze intieme kanten van hun schaduwleven.
NPO Doc: In Mijn Hoofd Is Alles Leuker is op donderdag 5 december 2024 om 22:20 uur te zien op NPO 2.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'