TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mis niets over NPO doc: In mijn hoofd is alles leuker. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
De meeste mensen dagdromen weleens, maar in sommige gevallen kan het een probleem worden. Mensen met een dagdroomstoornis brengen zoveel tijd door in hun fantasiewereld dat ze hierdoor afgesneden raken van de realiteit. Psychologen spreken dan van maladaptive daydreaming (MD), maar er is nog geen duidelijk beeld over de omvang of oorzaak van het fenomeen.
Ervaringsdeskundige en documentairemaker Thomas Renckens verkende het onderwerp enkele jaren geleden al eens in The Daydreamers. Uit de reacties op die film ontstond de opvolger In Mijn Hoofd Is Alles Leuker.
Hierin vertellen Amber, Sian en Dušan hoe ze zo'n aantrekkelijke fantasiewereld creëerden dat ze zichzelf erin dreigen te verliezen. In interviews delen ze intieme kanten van hun schaduwleven.
NPO Doc: In Mijn Hoofd Is Alles Leuker is op donderdag 5 december 2024 om 22:20 uur te zien op NPO 2.
De TV van gisteren: Make Up Your Mind houdt het goud in handen op noodlijdende zaterdagavond
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, vtwonen weer verliefd op je huis, Norbit
11:14B&B Vol Liefde-Arie geeft korte liefdesupdate nu hij samen met Caroline in Spanje is
10:37(Oud-GTST)-Acteur Alkan Cöklü wordt voor het eerst vader
10:07Fred uit B&B Vol Liefde stelt nieuwe liefde Jenny voor: 'Ze maakt het leven mooier'