TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mis niets over NPO doc: In mijn hoofd is alles leuker. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
De meeste mensen dagdromen weleens, maar in sommige gevallen kan het een probleem worden. Mensen met een dagdroomstoornis brengen zoveel tijd door in hun fantasiewereld dat ze hierdoor afgesneden raken van de realiteit. Psychologen spreken dan van maladaptive daydreaming (MD), maar er is nog geen duidelijk beeld over de omvang of oorzaak van het fenomeen.
Ervaringsdeskundige en documentairemaker Thomas Renckens verkende het onderwerp enkele jaren geleden al eens in The Daydreamers. Uit de reacties op die film ontstond de opvolger In Mijn Hoofd Is Alles Leuker.
Hierin vertellen Amber, Sian en Dušan hoe ze zo'n aantrekkelijke fantasiewereld creëerden dat ze zichzelf erin dreigen te verliezen. In interviews delen ze intieme kanten van hun schaduwleven.
NPO Doc: In Mijn Hoofd Is Alles Leuker is op donderdag 5 december 2024 om 22:20 uur te zien op NPO 2.
Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay
14:12Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire
13:21Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'