TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mis niets over NPO doc: In mijn hoofd is alles leuker. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
De meeste mensen dagdromen weleens, maar in sommige gevallen kan het een probleem worden. Mensen met een dagdroomstoornis brengen zoveel tijd door in hun fantasiewereld dat ze hierdoor afgesneden raken van de realiteit. Psychologen spreken dan van maladaptive daydreaming (MD), maar er is nog geen duidelijk beeld over de omvang of oorzaak van het fenomeen.
Ervaringsdeskundige en documentairemaker Thomas Renckens verkende het onderwerp enkele jaren geleden al eens in The Daydreamers. Uit de reacties op die film ontstond de opvolger In Mijn Hoofd Is Alles Leuker.
Hierin vertellen Amber, Sian en Dušan hoe ze zo'n aantrekkelijke fantasiewereld creëerden dat ze zichzelf erin dreigen te verliezen. In interviews delen ze intieme kanten van hun schaduwleven.
NPO Doc: In Mijn Hoofd Is Alles Leuker is op donderdag 5 december 2024 om 22:20 uur te zien op NPO 2.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
11:58Rutger van Barneveld zou wel een eigen realityserie willen
10:38Op deze datum start het derde seizoen van Single Bells
09:10De TV van gisteren: kijkers hopen vurig op nieuw seizoen van Zussen na slotaflevering met open einde
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap