TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De meeste mensen dagdromen weleens, maar in sommige gevallen kan het een probleem worden. Mensen met een dagdroomstoornis brengen zoveel tijd door in hun fantasiewereld dat ze hierdoor afgesneden raken van de realiteit. Psychologen spreken dan van maladaptive daydreaming (MD), maar er is nog geen duidelijk beeld over de omvang of oorzaak van het fenomeen.
Ervaringsdeskundige en documentairemaker Thomas Renckens verkende het onderwerp enkele jaren geleden al eens in The Daydreamers. Uit de reacties op die film ontstond de opvolger In Mijn Hoofd Is Alles Leuker.
Hierin vertellen Amber, Sian en Dušan hoe ze zo'n aantrekkelijke fantasiewereld creëerden dat ze zichzelf erin dreigen te verliezen. In interviews delen ze intieme kanten van hun schaduwleven.
NPO Doc: In Mijn Hoofd Is Alles Leuker is op donderdag 5 december 2024 om 22:20 uur te zien op NPO 2.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'
09:50Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt
09:45Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen
09:05Oh nee: dit is waarom De Bondgenoten woensdag pas om 22:00 uur te zien is