TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
The Mother of All Lies had zijn première op het filmfestival van Cannes en was de officiële Marokkaanse inzending in de categorie Beste Buitenlandse Film bij de Oscars van 2024.
Het is een persoonlijk verhaal van maakster Asmae El Moudir, die zich verbaasde over het gebrek aan persoonlijke foto's in haar familie. Om toch meer te weten komen over haar jeugd in het Sebata-district in Casablanca opent ze een atelier. Haar vader maakt kleipoppetjes van familie en buren en de echte personen worden uitgenodigd om met de figuren te spelen.
Zelfs haar grootmoeder Zahra, die foto's uit die tijd verbood. Langzaam ontrafelt Asmae op die manier haar familiegeschiedenis. Die blijkt verbonden met de Casablanca Broodrellen in 1981, waarbij honderden mensen omkwamen.
The Mother of All Lies zie je op zondag 23 maart 2025 vanaf 23:00 uur op NPO 2.
Adieu God gaat door maar dan niet met Tijs van den Brink
15:30Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
14:56De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4