TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
The Mother of All Lies had zijn première op het filmfestival van Cannes en was de officiële Marokkaanse inzending in de categorie Beste Buitenlandse Film bij de Oscars van 2024.
Het is een persoonlijk verhaal van maakster Asmae El Moudir, die zich verbaasde over het gebrek aan persoonlijke foto's in haar familie. Om toch meer te weten komen over haar jeugd in het Sebata-district in Casablanca opent ze een atelier. Haar vader maakt kleipoppetjes van familie en buren en de echte personen worden uitgenodigd om met de figuren te spelen.
Zelfs haar grootmoeder Zahra, die foto's uit die tijd verbood. Langzaam ontrafelt Asmae op die manier haar familiegeschiedenis. Die blijkt verbonden met de Casablanca Broodrellen in 1981, waarbij honderden mensen omkwamen.
The Mother of All Lies zie je op zondag 23 maart 2025 vanaf 23:00 uur op NPO 2.
Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht