TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
The Mother of All Lies had zijn première op het filmfestival van Cannes en was de officiële Marokkaanse inzending in de categorie Beste Buitenlandse Film bij de Oscars van 2024.
Het is een persoonlijk verhaal van maakster Asmae El Moudir, die zich verbaasde over het gebrek aan persoonlijke foto's in haar familie. Om toch meer te weten komen over haar jeugd in het Sebata-district in Casablanca opent ze een atelier. Haar vader maakt kleipoppetjes van familie en buren en de echte personen worden uitgenodigd om met de figuren te spelen.
Zelfs haar grootmoeder Zahra, die foto's uit die tijd verbood. Langzaam ontrafelt Asmae op die manier haar familiegeschiedenis. Die blijkt verbonden met de Casablanca Broodrellen in 1981, waarbij honderden mensen omkwamen.
The Mother of All Lies zie je op zondag 23 maart 2025 vanaf 23:00 uur op NPO 2.
Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien
07:58De TV van gisteren: Tim Hofman geprezen voor Over Mijn Lijk en kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan
06:47Vanavond op TV: Goliath, Flikken Gent, Bad Times at the El Royale