TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nu te zien in Nu te Zien!: de foto’s, schilderijen en sculpturen van Roy Villevoye. Suzanne Swarts, directeur van Museum Voorlinden, bespreekt de expositie Imaginable lives in de Amersfoortse Kunsthal KAdE.
Villevoye reist sinds begin jaren negentig vaak naar de Asmat-regio in de Indonesische provincie Zuid-Papoea. De kunstenaar heeft daar een persoonlijke band opgebouwd met de gemeenschap en reflecteert in zijn werk op die ontmoetingen en ervaringen.
Nu te Zien! pakt een extra kunstenaar mee, want Imaginable lives is een dubbeltentoonstelling. Naast Villevoye is er ook werk van Mella Jaarsma te zien. Geïnspireerd door de Indonesische stad Yogyakarta verkent zij met haar kostuums en installaties de relatie tussen de mens en natuur aldaar.
De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)