TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met zijn witte stranden, groene palmen en helderblauw water voldoet het Afrikaanse Zanzibar aan het stereotype van een tropisch eiland. Het eiland voor de kust van Tanzania heeft een geschiedenis van buitenlandse overheersing - onder andere vanwege de aanwezige specerijen - en slavenhandel. De invloed van dat verleden werkt ook vandaag nog door.
Kefah Allush gaat in deze seizoensstart van Oases in de Oriënt op zoek naar de andere kant van Zanzibar. Allush is naast presentator en programmamaker ook Midden-Oostenexpert. Doordat hij vloeiend Arabisch spreekt, kan hij door een gesprek met inwoners aan te knopen de onbekende kanten van een gebied laten zien. In de volgende afleveringen doet Allush Mauretanië, Egypte, de Malediven, Jordanië en Libanon aan.
Monique Hansler emotioneel: “Niet over praten, want dan ga ik huilen”
13:58Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond