TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kefah Allush is voor deze Oases in Gambia, het kleinste land van het Afrikaanse vasteland; iets groter dan een kwart van Nederland en omsloten door buurland Senegal.
Gambia kent wel vijftien verschillende stammen. De grootste groep is de Mandinka, de Wolof woonden voorheen in de Sahara, de Fula-stam leidt een zwervend bestaan. Afstammelingen van teruggekeerde slaven en bevrijde slaven noemen zich Aku; het zijn merendeels christenen.
De ongeveer duizend Libanezen die er wonen is een kleine, maar belangrijke groep. Het zijn ondernemers met bakkerijen, restaurants en bedrijven in de voedingsmiddelenhandel. Ook leven er ongeveer 25.000 Senegalezen als arbeidskrachten. Samen spreken ze wel dertig talen en dialecten. Kefah wil weten wat hen bindt.
Deze aflevering van Oases zie je op vrijdag 12 juli vanaf 20:30 uur bij EO op NPO2.
Niet Angela, maar deze deelnemer zou De Bondgenoten moeten verlaten
13:21De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën