TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kefah Allush is voor deze Oases in Gambia, het kleinste land van het Afrikaanse vasteland; iets groter dan een kwart van Nederland en omsloten door buurland Senegal.
Gambia kent wel vijftien verschillende stammen. De grootste groep is de Mandinka, de Wolof woonden voorheen in de Sahara, de Fula-stam leidt een zwervend bestaan. Afstammelingen van teruggekeerde slaven en bevrijde slaven noemen zich Aku; het zijn merendeels christenen.
De ongeveer duizend Libanezen die er wonen is een kleine, maar belangrijke groep. Het zijn ondernemers met bakkerijen, restaurants en bedrijven in de voedingsmiddelenhandel. Ook leven er ongeveer 25.000 Senegalezen als arbeidskrachten. Samen spreken ze wel dertig talen en dialecten. Kefah wil weten wat hen bindt.
Deze aflevering van Oases zie je op vrijdag 12 juli vanaf 20:30 uur bij EO op NPO2.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint