TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kefah Allush is voor deze Oases in Gambia, het kleinste land van het Afrikaanse vasteland; iets groter dan een kwart van Nederland en omsloten door buurland Senegal.
Gambia kent wel vijftien verschillende stammen. De grootste groep is de Mandinka, de Wolof woonden voorheen in de Sahara, de Fula-stam leidt een zwervend bestaan. Afstammelingen van teruggekeerde slaven en bevrijde slaven noemen zich Aku; het zijn merendeels christenen.
De ongeveer duizend Libanezen die er wonen is een kleine, maar belangrijke groep. Het zijn ondernemers met bakkerijen, restaurants en bedrijven in de voedingsmiddelenhandel. Ook leven er ongeveer 25.000 Senegalezen als arbeidskrachten. Samen spreken ze wel dertig talen en dialecten. Kefah wil weten wat hen bindt.
Deze aflevering van Oases zie je op vrijdag 12 juli vanaf 20:30 uur bij EO op NPO2.
Kefah Allush ontvangt Carrie ten Napel en Simon Keizer in nieuw seizoen De Kist
11:50Oud- X Factor-jurylid maakt donderdag debuut bij De Oranjezomer
10:15Johnny de Mol sprak kort met Marco Borsato: 'Een knuffel gegeven'
10:02Dit is óók B&B Vol Liefde: Iris klapt uit de school
09:48Kijkers van B&B Vol Liefde gaan stuk om dit moment