TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kefah Allush is voor deze Oases in Gambia, het kleinste land van het Afrikaanse vasteland; iets groter dan een kwart van Nederland en omsloten door buurland Senegal.
Gambia kent wel vijftien verschillende stammen. De grootste groep is de Mandinka, de Wolof woonden voorheen in de Sahara, de Fula-stam leidt een zwervend bestaan. Afstammelingen van teruggekeerde slaven en bevrijde slaven noemen zich Aku; het zijn merendeels christenen.
De ongeveer duizend Libanezen die er wonen is een kleine, maar belangrijke groep. Het zijn ondernemers met bakkerijen, restaurants en bedrijven in de voedingsmiddelenhandel. Ook leven er ongeveer 25.000 Senegalezen als arbeidskrachten. Samen spreken ze wel dertig talen en dialecten. Kefah wil weten wat hen bindt.
Deze aflevering van Oases zie je op vrijdag 12 juli vanaf 20:30 uur bij EO op NPO2.
De streamingtip van de week: Rippers op Videoland
11:17Bekijk hier de aflevering van Pokerface met Senna, El Che, Floris en Roma uit De Bondgenoten
10:59Dit is wanneer we een nieuw seizoen van Miljoenenjacht op tv kunnen verwachten
10:04Wilfred Genee reageert op duw van Arjen Robben: ‘Ik dacht dat het een grap was’
08:32Welk programma vervangt Only Joling op RTL 4?