TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kefah Allush is voor deze Oases in Gambia, het kleinste land van het Afrikaanse vasteland; iets groter dan een kwart van Nederland en omsloten door buurland Senegal.
Gambia kent wel vijftien verschillende stammen. De grootste groep is de Mandinka, de Wolof woonden voorheen in de Sahara, de Fula-stam leidt een zwervend bestaan. Afstammelingen van teruggekeerde slaven en bevrijde slaven noemen zich Aku; het zijn merendeels christenen.
De ongeveer duizend Libanezen die er wonen is een kleine, maar belangrijke groep. Het zijn ondernemers met bakkerijen, restaurants en bedrijven in de voedingsmiddelenhandel. Ook leven er ongeveer 25.000 Senegalezen als arbeidskrachten. Samen spreken ze wel dertig talen en dialecten. Kefah wil weten wat hen bindt.
Deze aflevering van Oases zie je op vrijdag 12 juli vanaf 20:30 uur bij EO op NPO2.
Veel bekende namen sluiten zich aan bij Videoland-serie Rippers
10:56Volgt Paul de Leeuw Martine van Os op bij We Zijn er Bijna?
10:00Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'
09:12Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?