TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Deelnemers aan Obese hadden jarenlang maar één missie: zo snel en zo veel mogelijk gewicht verliezen. Nu Miljuschka Witzenhausen aan het roer staat van het afvalprogramma gooien de makers het over een andere boeg. Het draait nog steeds om afvallen, maar dat gebeurt niet meer met strenge diëten en uren sporten per dag. Witzenhausen bekijkt samen met de kandidaten en de experts hoe je een gezonde levensstijl krijgt die op de lange termijn vol te houden is.
In de eerste aflevering staat Miljuschka de dertigjarige Bibi bij. Vanwege haar overgewicht vindt de docent zichzelf geen goed voorbeeld voor haar leerlingen, maar ook niet voor haar eigen dochter. Haar leven omgooien blijkt een loodzwaar traject, maar ze boekt al snel wonderbaarlijke resultaten.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers