TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Grachtenfestival viert dit jaar zijn 25-jarig jubileum: zeshonderd musici spelen zo’n tweehonderd concerten op 120 locaties verspreid over heel Amsterdam.
Er zijn nieuwe, bijzondere locaties in het programma opgenomen, zoals de Passage onder het Rijksmuseum en de Johan Cruijff ArenA. De muziek is heel divers, van klassiek tot moderne jazz, met muziek van bekende componisten en nieuwe composities. De jarige trakteert: ongeveer negentig concerten zijn gratis bij te wonen, waaronder het openingsconcert aan de Sloterplas.
Ode aan het Grachtenfestival is een sprookjesachtige avondwandeling door de hoofdstad. Dieuwertje Blok verzorgt de inleiding. Op zondag 21 augustus sluit de band Jungle by Night het festival af met een optreden op de Nieuwmarkt.
De TV van gisteren: groenteboer krijgt volop bijval van kijkers Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
19:44Geen yamas meer voor vakantiegangers: Iris stopt als B&B-houder
16:12MAFS-koppel Domenik en Ferenc maakt flink wat los bij de kijker
14:51Martien reageert op auto-ongeluk: 'Meid.. je weet niet wat je meemaakt'
14:25Shownieuws kraakt première The Devil Wears Prada 2:'Geen sterren en tegenvallende outfits'