TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Grachtenfestival viert dit jaar zijn 25-jarig jubileum: zeshonderd musici spelen zo’n tweehonderd concerten op 120 locaties verspreid over heel Amsterdam.
Er zijn nieuwe, bijzondere locaties in het programma opgenomen, zoals de Passage onder het Rijksmuseum en de Johan Cruijff ArenA. De muziek is heel divers, van klassiek tot moderne jazz, met muziek van bekende componisten en nieuwe composities. De jarige trakteert: ongeveer negentig concerten zijn gratis bij te wonen, waaronder het openingsconcert aan de Sloterplas.
Ode aan het Grachtenfestival is een sprookjesachtige avondwandeling door de hoofdstad. Dieuwertje Blok verzorgt de inleiding. Op zondag 21 augustus sluit de band Jungle by Night het festival af met een optreden op de Nieuwmarkt.
Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima
09:59Is Pearl uit Winter Vol Liefde een actrice?
09:12Vriend van Chess uit De Bondgenoten smeekt: 'Kom alsjeblieft naar huis'