TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Grachtenfestival viert dit jaar zijn 25-jarig jubileum: zeshonderd musici spelen zo’n tweehonderd concerten op 120 locaties verspreid over heel Amsterdam.
Er zijn nieuwe, bijzondere locaties in het programma opgenomen, zoals de Passage onder het Rijksmuseum en de Johan Cruijff ArenA. De muziek is heel divers, van klassiek tot moderne jazz, met muziek van bekende componisten en nieuwe composities. De jarige trakteert: ongeveer negentig concerten zijn gratis bij te wonen, waaronder het openingsconcert aan de Sloterplas.
Ode aan het Grachtenfestival is een sprookjesachtige avondwandeling door de hoofdstad. Dieuwertje Blok verzorgt de inleiding. Op zondag 21 augustus sluit de band Jungle by Night het festival af met een optreden op de Nieuwmarkt.
Diva Brons belooft geweldig seizoen van De Bachelorette: 'Mensen gaan smullen'
13:01Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen
09:46Video: Antine onthult bizarre details over Monique en nieuwe schoondochter Veerle