TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Grachtenfestival viert dit jaar zijn 25-jarig jubileum: zeshonderd musici spelen zo’n tweehonderd concerten op 120 locaties verspreid over heel Amsterdam.
Er zijn nieuwe, bijzondere locaties in het programma opgenomen, zoals de Passage onder het Rijksmuseum en de Johan Cruijff ArenA. De muziek is heel divers, van klassiek tot moderne jazz, met muziek van bekende componisten en nieuwe composities. De jarige trakteert: ongeveer negentig concerten zijn gratis bij te wonen, waaronder het openingsconcert aan de Sloterplas.
Ode aan het Grachtenfestival is een sprookjesachtige avondwandeling door de hoofdstad. Dieuwertje Blok verzorgt de inleiding. Op zondag 21 augustus sluit de band Jungle by Night het festival af met een optreden op de Nieuwmarkt.
Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken
11:33Video: Twee oud-redacteuren vertellen heftige verhalen over De Wereld Draait Door
11:20Daar zijn ze dan: Eva en Lars als echte partners in Flikken Maastricht
10:56Actrice Toprak Yalciner stapt in het huwelijksbootje