TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chantal Janzen stapt in de teletijdmachine en gaat samen met Oh, Wat een Jaar!-teamcaptains Carlo Boszhard en Ruben Nicolai terug naar 1973.
Het was het jaar waarin brandstof voor het eerst sinds de Tweede Wereldoorlog weer op de bon ging vanwege de oliecrisis in het Midden-Oosten. Nederlandse artiesten scoorden in binnen- en buitenland. Gerard Cox had een evergreen te pakken met ''t Is weer voorbij die mooie zomer' en de Golden Earring bestormde de buitenlandse hitlijsten met 'Radar love'.
Ruth Jacott neemt deze aflevering plaats in team Boszhard. Ze was dertien in 1973 en droomde er stiekem van met Michael Jackson te trouwen. Ron Brandsteder speelt in het team van Ruben Nicolai. Hij was in het bewuste jaar 23 en werkzaam als platenplugger in Hilversum (HH).
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen