TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chantal Janzen stapt in de teletijdmachine en gaat samen met Oh, Wat een Jaar!-teamcaptains Carlo Boszhard en Ruben Nicolai terug naar 1973.
Het was het jaar waarin brandstof voor het eerst sinds de Tweede Wereldoorlog weer op de bon ging vanwege de oliecrisis in het Midden-Oosten. Nederlandse artiesten scoorden in binnen- en buitenland. Gerard Cox had een evergreen te pakken met ''t Is weer voorbij die mooie zomer' en de Golden Earring bestormde de buitenlandse hitlijsten met 'Radar love'.
Ruth Jacott neemt deze aflevering plaats in team Boszhard. Ze was dertien in 1973 en droomde er stiekem van met Michael Jackson te trouwen. Ron Brandsteder speelt in het team van Ruben Nicolai. Hij was in het bewuste jaar 23 en werkzaam als platenplugger in Hilversum (HH).
Ewout Genemans stelt de agenten van Bureau Groningen voor
17:40Zien: eerste beelden van nieuw seizoen Nachtdieren USA
17:15Yvonne Coldeweijer spant kort geding aan tegen Talpa
14:15'Wil je met me Bouwen': Talpa combineert daten en klussen in nieuw Net5-programma
14:15The Voice of Holland: dit is het team van Ilse DeLange