TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chantal Janzen stapt in de teletijdmachine en gaat samen met Oh, Wat een Jaar!-teamcaptains Carlo Boszhard en Ruben Nicolai terug naar 1973.
Het was het jaar waarin brandstof voor het eerst sinds de Tweede Wereldoorlog weer op de bon ging vanwege de oliecrisis in het Midden-Oosten. Nederlandse artiesten scoorden in binnen- en buitenland. Gerard Cox had een evergreen te pakken met ''t Is weer voorbij die mooie zomer' en de Golden Earring bestormde de buitenlandse hitlijsten met 'Radar love'.
Ruth Jacott neemt deze aflevering plaats in team Boszhard. Ze was dertien in 1973 en droomde er stiekem van met Michael Jackson te trouwen. Ron Brandsteder speelt in het team van Ruben Nicolai. Hij was in het bewuste jaar 23 en werkzaam als platenplugger in Hilversum (HH).
Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland
14:15Rechtszaak van Yvonne Coldeweijer tegen Talpa gaat om 'gestopte vergoeding'
14:03Actrice Ortál Vriend weemoedig over laatste opnames Flikken Rotterdam
13:30Merel Westrik geeft uniek afscheidscadeau bij laatste ochtendshow