TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chantal Janzen stapt in de teletijdmachine en gaat samen met Oh, Wat een Jaar!-teamcaptains Carlo Boszhard en Ruben Nicolai terug naar 1973.
Het was het jaar waarin brandstof voor het eerst sinds de Tweede Wereldoorlog weer op de bon ging vanwege de oliecrisis in het Midden-Oosten. Nederlandse artiesten scoorden in binnen- en buitenland. Gerard Cox had een evergreen te pakken met ''t Is weer voorbij die mooie zomer' en de Golden Earring bestormde de buitenlandse hitlijsten met 'Radar love'.
Ruth Jacott neemt deze aflevering plaats in team Boszhard. Ze was dertien in 1973 en droomde er stiekem van met Michael Jackson te trouwen. Ron Brandsteder speelt in het team van Ruben Nicolai. Hij was in het bewuste jaar 23 en werkzaam als platenplugger in Hilversum (HH).
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen