TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chantal Janzen stapt in de teletijdmachine en gaat samen met Oh, Wat een Jaar!-teamcaptains Carlo Boszhard en Ruben Nicolai terug naar 1973.
Het was het jaar waarin brandstof voor het eerst sinds de Tweede Wereldoorlog weer op de bon ging vanwege de oliecrisis in het Midden-Oosten. Nederlandse artiesten scoorden in binnen- en buitenland. Gerard Cox had een evergreen te pakken met ''t Is weer voorbij die mooie zomer' en de Golden Earring bestormde de buitenlandse hitlijsten met 'Radar love'.
Ruth Jacott neemt deze aflevering plaats in team Boszhard. Ze was dertien in 1973 en droomde er stiekem van met Michael Jackson te trouwen. Ron Brandsteder speelt in het team van Ruben Nicolai. Hij was in het bewuste jaar 23 en werkzaam als platenplugger in Hilversum (HH).
Zien: Winston Gerschtanowitz verrast eigen geluidsman met geldprijs van de Postcode Loterij
10:20Nikkie de Jager scoort nieuwe tv-klus: 'Ik heb Carlo Boszhards baan gestolen'
09:59Malou Petter stapt definitief over naar AVROTROS: 'Ongelofelijk blij'
09:38Maxime Meiland eerlijk: mist ze Chateau Meiland nu al?
09:16Terugkijken: Gerard Joling maakt Belgische zangeres met de grond gelijk in De Oranjewinter