TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fred van Leer wil zijn winst van 2017 dunnetjes overdoen in deze herhaling van Oh, Wat een Jaar!. De stylist en presentator wist toen alles over het jaar 2001 en zit nu opnieuw in de kandidatenstoel, naast teamcaptain Ruben Nicolai. Ze nemen het op tegen Carlo Boszhard en Edson da Graça.
Van Leer gaat verder terug in de tijd dan zijn vorige deelname: Chantal Janzen stelt de mannen vragen over 1991. Da Graça was toen tien jaar, Van Leer vijftien. Hij zal zich waarschijnlijk meer herinneren van het jaar waarin de Sovjet-Unie definitief uiteenviel, Freddie Mercury overleed en twee bergwandelaars ijsmummie Ötzi ontdekten. Waar de stylist in de zomer van 1991 vertoefde, weet hij sowieso nog. Van Leer was destijds strandwacht op de camping in Renesse. (HH)
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag