TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fred van Leer wil zijn winst van 2017 dunnetjes overdoen in deze herhaling van Oh, Wat een Jaar!. De stylist en presentator wist toen alles over het jaar 2001 en zit nu opnieuw in de kandidatenstoel, naast teamcaptain Ruben Nicolai. Ze nemen het op tegen Carlo Boszhard en Edson da Graça.
Van Leer gaat verder terug in de tijd dan zijn vorige deelname: Chantal Janzen stelt de mannen vragen over 1991. Da Graça was toen tien jaar, Van Leer vijftien. Hij zal zich waarschijnlijk meer herinneren van het jaar waarin de Sovjet-Unie definitief uiteenviel, Freddie Mercury overleed en twee bergwandelaars ijsmummie Ötzi ontdekten. Waar de stylist in de zomer van 1991 vertoefde, weet hij sowieso nog. Van Leer was destijds strandwacht op de camping in Renesse. (HH)
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days