TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geen terugblik naar een specifiek jaar, maar een reis door de jaren heen. Hoogtepunten van Nederland komen aan bod in Oh, Wat een Jaar! Samen met zanger Wolter Kroes en journalist Toine van Peperstraten blikken teamcaptains Ruben Nicolai en Gerard Joling terug op de leukste oranjemomenten van de afgelopen jaren.
Van de spannendste wedstrijden van het Nederlands elftal tot de belangrijkste momenten van de koninklijke familie: de memorabelste gebeurtenissen in de Nederlandse sport, muziek en cultuur komen voorbij. Onder leiding van Chantal Janzen spelen de kandidaten spellen als ‘De Scène’ en ‘De Rommelzolder’ in toepasselijke stijl. Welke gebeurtenissen zetten het land in rep en roer en welke herinneringen hebben de gasten aan deze bijzondere momenten?
Oh, Wat een Jaar! is op zaterdag 8 juni om 20:00 uur te zien op RTL 4.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'