TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geen terugblik naar een specifiek jaar, maar een reis door de jaren heen. Hoogtepunten van Nederland komen aan bod in Oh, Wat een Jaar! Samen met zanger Wolter Kroes en journalist Toine van Peperstraten blikken teamcaptains Ruben Nicolai en Gerard Joling terug op de leukste oranjemomenten van de afgelopen jaren.
Van de spannendste wedstrijden van het Nederlands elftal tot de belangrijkste momenten van de koninklijke familie: de memorabelste gebeurtenissen in de Nederlandse sport, muziek en cultuur komen voorbij. Onder leiding van Chantal Janzen spelen de kandidaten spellen als ‘De Scène’ en ‘De Rommelzolder’ in toepasselijke stijl. Welke gebeurtenissen zetten het land in rep en roer en welke herinneringen hebben de gasten aan deze bijzondere momenten?
Oh, Wat een Jaar! is op zaterdag 8 juni om 20:00 uur te zien op RTL 4.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip
10:41Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf