TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Op zijn reis door Noord- en Zuid-Amerika komt Waldemar Torenstra terecht in het gebied waar twee oude werelden elkaar raken: die van de Azteken en de Maya’s. De Azteken leefden van 1325 tot 1521 in Centraal-Mexico, vooral rond het huidige Mexico-Stad.
De Maya’s waren van ongeveer 250 tot 900 na Christus op het schiereiland Yucatán gevestigd. In Ondersteboven van de Amerika’s ontmoet Torenstra de Nederlandse onderzoeker Ruud van Akkeren. Hij doet onderzoek naar de nakomelingen van de Maya’s en vertelt over opstand tegen de vrijhandelsverdragen met Amerika.
In de bossen van Yucatán maakt Torenstra een toer met archeoloog Roman. Hij legt uit dat nieuwe technologie duidelijk maakt dat de wereld van dit inheemse volk veel groter was dan ooit werd gedacht.
Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3
06:00Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel