TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op zijn reis door Noord- en Zuid-Amerika komt Waldemar Torenstra terecht in het gebied waar twee oude werelden elkaar raken: die van de Azteken en de Maya’s. De Azteken leefden van 1325 tot 1521 in Centraal-Mexico, vooral rond het huidige Mexico-Stad.
De Maya’s waren van ongeveer 250 tot 900 na Christus op het schiereiland Yucatán gevestigd. In Ondersteboven van de Amerika’s ontmoet Torenstra de Nederlandse onderzoeker Ruud van Akkeren. Hij doet onderzoek naar de nakomelingen van de Maya’s en vertelt over opstand tegen de vrijhandelsverdragen met Amerika.
In de bossen van Yucatán maakt Torenstra een toer met archeoloog Roman. Hij legt uit dat nieuwe technologie duidelijk maakt dat de wereld van dit inheemse volk veel groter was dan ooit werd gedacht.
Yvonne Coldweijer slacht Olcay Gulsen: 'Het is bijna dwangmatig'
12:19NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'
08:30Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade