TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op zijn reis door Noord- en Zuid-Amerika komt Waldemar Torenstra terecht in het gebied waar twee oude werelden elkaar raken: die van de Azteken en de Maya’s. De Azteken leefden van 1325 tot 1521 in Centraal-Mexico, vooral rond het huidige Mexico-Stad.
De Maya’s waren van ongeveer 250 tot 900 na Christus op het schiereiland Yucatán gevestigd. In Ondersteboven van de Amerika’s ontmoet Torenstra de Nederlandse onderzoeker Ruud van Akkeren. Hij doet onderzoek naar de nakomelingen van de Maya’s en vertelt over opstand tegen de vrijhandelsverdragen met Amerika.
In de bossen van Yucatán maakt Torenstra een toer met archeoloog Roman. Hij legt uit dat nieuwe technologie duidelijk maakt dat de wereld van dit inheemse volk veel groter was dan ooit werd gedacht.
Livestream De Dam Amsterdam: is Nationaal Monument op tijd schoon voor Dodenherdenking?
12:50Woede bij Kristie in De Bondgenoten: 'Waarom stook jij in een vriendschap?'
11:35Hélène Hendriks na opvallende actie Hans Teeuwen: 'Ik stuur niemand weg'
10:56Goed nieuws voor Nederlandse Songfestival-kijkers
10:06Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië