TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op zijn reis door Noord- en Zuid-Amerika komt Waldemar Torenstra terecht in het gebied waar twee oude werelden elkaar raken: die van de Azteken en de Maya’s. De Azteken leefden van 1325 tot 1521 in Centraal-Mexico, vooral rond het huidige Mexico-Stad.
De Maya’s waren van ongeveer 250 tot 900 na Christus op het schiereiland Yucatán gevestigd. In Ondersteboven van de Amerika’s ontmoet Torenstra de Nederlandse onderzoeker Ruud van Akkeren. Hij doet onderzoek naar de nakomelingen van de Maya’s en vertelt over opstand tegen de vrijhandelsverdragen met Amerika.
In de bossen van Yucatán maakt Torenstra een toer met archeoloog Roman. Hij legt uit dat nieuwe technologie duidelijk maakt dat de wereld van dit inheemse volk veel groter was dan ooit werd gedacht.
Partnerbijdrage
Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days
19:25Kijkers geraakt door emotioneel eerbetoon aan Cees Geel in Flikken Rotterdam
15:37Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1