TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Splinter Chabot neemt in Ondertussen aan de Hofvijver de stand van zaken rond de grootschalige renovatie van het Binnenhof door.
Onlangs maakte minister Hugo de Jonge bekend dat de werkzaamheden twee jaar langer gaan duren dan gepland. De eerste delen van het complex zijn nu pas in 2028 klaar, zo is de verwachting. Chabot merkt dat dit nieuws bij omwonenden voor veel onrust en onzekerheid zorgt. Hij peilt de meningen tijdens een bewonersbijeenkomst en gaat langs bij Martin van de Haringkraam. Ook neemt hij een kijkje bij de recentste archeologische vondsten in het eeuwenoude gebouw.
Net nadat BBB-Tweede Kamerlid Caroline van der Plas haar plekje op het Binnenhof had ingenomen, moest ze het gebouw weer verlaten. Van der Plas neemt Splinter mee naar de plek waar haar carrière in het eeuwenoude gebouw begon en ze speculeren over de toekomst van Caroline op het Binnenhof. Zou zij als de renovatie klaar is in 2028 als eerste vrouwelijke minister-president terugkomen in het Torentje?
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters