TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Splinter Chabot neemt in Ondertussen aan de Hofvijver de stand van zaken rond de grootschalige renovatie van het Binnenhof door.
Onlangs maakte minister Hugo de Jonge bekend dat de werkzaamheden twee jaar langer gaan duren dan gepland. De eerste delen van het complex zijn nu pas in 2028 klaar, zo is de verwachting. Chabot merkt dat dit nieuws bij omwonenden voor veel onrust en onzekerheid zorgt. Hij peilt de meningen tijdens een bewonersbijeenkomst en gaat langs bij Martin van de Haringkraam. Ook neemt hij een kijkje bij de recentste archeologische vondsten in het eeuwenoude gebouw.
Net nadat BBB-Tweede Kamerlid Caroline van der Plas haar plekje op het Binnenhof had ingenomen, moest ze het gebouw weer verlaten. Van der Plas neemt Splinter mee naar de plek waar haar carrière in het eeuwenoude gebouw begon en ze speculeren over de toekomst van Caroline op het Binnenhof. Zou zij als de renovatie klaar is in 2028 als eerste vrouwelijke minister-president terugkomen in het Torentje?
Op deze dag zie je weer nieuwe afleveringen van Woeste Grond op NPO Start
12:45Ortál Vriend eert Flikken Rotterdam-collega Cees Geel: 'Koester alle mooie herinneringen'
10:35Nachtmerrie voor Gerda en Mathilde (Urk!) op vakantie: 'Ze schreeuwde het uit van de pijn'
10:27Herman van der Zandt over nieuw seizoen De Slimste Mens: 'Er doen grote namen mee'
09:54De Bondgenoten-Salar reageert voor het eerst op geruchten over relatiebreuk met Mercedes