TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Splinter Chabot neemt in Ondertussen aan de Hofvijver de stand van zaken rond de grootschalige renovatie van het Binnenhof door.
Onlangs maakte minister Hugo de Jonge bekend dat de werkzaamheden twee jaar langer gaan duren dan gepland. De eerste delen van het complex zijn nu pas in 2028 klaar, zo is de verwachting. Chabot merkt dat dit nieuws bij omwonenden voor veel onrust en onzekerheid zorgt. Hij peilt de meningen tijdens een bewonersbijeenkomst en gaat langs bij Martin van de Haringkraam. Ook neemt hij een kijkje bij de recentste archeologische vondsten in het eeuwenoude gebouw.
Net nadat BBB-Tweede Kamerlid Caroline van der Plas haar plekje op het Binnenhof had ingenomen, moest ze het gebouw weer verlaten. Van der Plas neemt Splinter mee naar de plek waar haar carrière in het eeuwenoude gebouw begon en ze speculeren over de toekomst van Caroline op het Binnenhof. Zou zij als de renovatie klaar is in 2028 als eerste vrouwelijke minister-president terugkomen in het Torentje?
SBS6 kerstreclame 2025: Johan Derksen en Linda de Mol lachen je toe
18:23PLUS Kerstreclame 2025: 'Samen genieten' maakt weinig indruk
18:05Kerstreclame ALDI 2025: Andy van der Meijde wekt Melisa op bijzondere wijze
16:28HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman