TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Splinter Chabot neemt in Ondertussen aan de Hofvijver de stand van zaken rond de grootschalige renovatie van het Binnenhof door.
Onlangs maakte minister Hugo de Jonge bekend dat de werkzaamheden twee jaar langer gaan duren dan gepland. De eerste delen van het complex zijn nu pas in 2028 klaar, zo is de verwachting. Chabot merkt dat dit nieuws bij omwonenden voor veel onrust en onzekerheid zorgt. Hij peilt de meningen tijdens een bewonersbijeenkomst en gaat langs bij Martin van de Haringkraam. Ook neemt hij een kijkje bij de recentste archeologische vondsten in het eeuwenoude gebouw.
Net nadat BBB-Tweede Kamerlid Caroline van der Plas haar plekje op het Binnenhof had ingenomen, moest ze het gebouw weer verlaten. Van der Plas neemt Splinter mee naar de plek waar haar carrière in het eeuwenoude gebouw begon en ze speculeren over de toekomst van Caroline op het Binnenhof. Zou zij als de renovatie klaar is in 2028 als eerste vrouwelijke minister-president terugkomen in het Torentje?
Urk!-ster Greetje in juridisch geschil met ex Bert: 'Relatie geploft'
09:56Linda de Mol twijfelt over einde Gooische vrouwen: 'Stoppen als mensen het nog leuk vinden'
09:33De TV van gisteren: 2 voor 12 klopt Slimste mens vlak voor finaleweek
06:47Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live