TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Half april maakte demissionair minister Hugo de Jonge van Binnenlandse Zaken bekend dat de verbouwing van het Binnenhofcomplex nog duurder wordt. De verschillende gebouwen zijn in een veel slechtere staat dan eerder werd aangenomen, waardoor de totale rekening op zo’n 2 miljard euro komt.
In deze nieuwe aflevering van Ondertussen aan de Hofvijver spreekt Splinter Chabot met De Jonge over de kosten en de nieuwe gebreken die aan het licht kwamen. Ook ontmoet hij architect Joep Mol, die vol enthousiasme vertelt over de nieuwe publieksentree van de Eerste Kamer. Mensen die het gebouw straks binnenkomen zien een wel heel bijzonder plafond. Verder dwaalt hij met de voormalig Eerste Kamervoorzitters Yvonne Timmerman-Buck en Ankie Broekers-Knol door de gangen.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen