TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is regelmatig “om te gieeeren!” met Gerard Joling. In zijn reallifesoap Only Joling is de artiest dan ook vaak in goede luim te zien tijdens optredens, achter de schermen en als hij aan het presenteren is.
Toch is er in het programma ook plek voor de meer introspectieve kant van de 64-jarige Alkmaarder. Zijn moeder Jannie, die drie jaar geleden is overleden, is nog regelmatig het onderwerp van gesprek als Joling met vrienden is.
“Ik sprak haar zowat elke dag. En in het weekend ging ik naar mijn moeder toe. Dan gaf ik haar de bloemen die ik bij optredens had gekregen", vertelt hij. "Vervolgens gingen we ergens koffiedrinken of lunchen. Dat contact mis ik heel erg. Soms heb ik de telefoon in handen en realiseer ik me: O nee, ik kan haar niet meer bellen.”
De tweede aflevering van Only Joling is op vrijdag 4 april 2025 om 20:05 uur te zien op RTL 4.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?