TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is regelmatig “om te gieeeren!” met Gerard Joling. In zijn reallifesoap Only Joling is de artiest dan ook vaak in goede luim te zien tijdens optredens, achter de schermen en als hij aan het presenteren is.
Toch is er in het programma ook plek voor de meer introspectieve kant van de 64-jarige Alkmaarder. Zijn moeder Jannie, die drie jaar geleden is overleden, is nog regelmatig het onderwerp van gesprek als Joling met vrienden is.
“Ik sprak haar zowat elke dag. En in het weekend ging ik naar mijn moeder toe. Dan gaf ik haar de bloemen die ik bij optredens had gekregen", vertelt hij. "Vervolgens gingen we ergens koffiedrinken of lunchen. Dat contact mis ik heel erg. Soms heb ik de telefoon in handen en realiseer ik me: O nee, ik kan haar niet meer bellen.”
De tweede aflevering van Only Joling is op vrijdag 4 april 2025 om 20:05 uur te zien op RTL 4.
Het is officieel: Videoland mag Viaplay overnemen
08:03De TV van gisteren: De Hanslers-kijkers hebben het gehad met Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Race across the world, Jason Bourne
22:41René van der Gijp vertelt in VI over Maarten Spanjer: 'Het liep altijd uit de hand' (video)