TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is regelmatig “om te gieeeren!” met Gerard Joling. In zijn reallifesoap Only Joling is de artiest dan ook vaak in goede luim te zien tijdens optredens, achter de schermen en als hij aan het presenteren is.
Toch is er in het programma ook plek voor de meer introspectieve kant van de 64-jarige Alkmaarder. Zijn moeder Jannie, die drie jaar geleden is overleden, is nog regelmatig het onderwerp van gesprek als Joling met vrienden is.
“Ik sprak haar zowat elke dag. En in het weekend ging ik naar mijn moeder toe. Dan gaf ik haar de bloemen die ik bij optredens had gekregen", vertelt hij. "Vervolgens gingen we ergens koffiedrinken of lunchen. Dat contact mis ik heel erg. Soms heb ik de telefoon in handen en realiseer ik me: O nee, ik kan haar niet meer bellen.”
De tweede aflevering van Only Joling is op vrijdag 4 april 2025 om 20:05 uur te zien op RTL 4.
Wanneer is de finale van Stars on Stage op televisie te zien?
07:24De TV van gisteren: Weet Ik Veel-kijkers blijven klagen over de app
06:47Vanavond op TV: De oligarch en de kunstdealer, Married at first sight België, Battleship
20:31De kogel is door de kerk: De Augurkenkoning krijgt een vijfde seizoen
19:55Deze acteurs zijn te zien in de Woeste Grond-bioscoopfilm