TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is regelmatig “om te gieeeren!” met Gerard Joling. In zijn reallifesoap Only Joling is de artiest dan ook vaak in goede luim te zien tijdens optredens, achter de schermen en als hij aan het presenteren is.
Toch is er in het programma ook plek voor de meer introspectieve kant van de 64-jarige Alkmaarder. Zijn moeder Jannie, die drie jaar geleden is overleden, is nog regelmatig het onderwerp van gesprek als Joling met vrienden is.
“Ik sprak haar zowat elke dag. En in het weekend ging ik naar mijn moeder toe. Dan gaf ik haar de bloemen die ik bij optredens had gekregen", vertelt hij. "Vervolgens gingen we ergens koffiedrinken of lunchen. Dat contact mis ik heel erg. Soms heb ik de telefoon in handen en realiseer ik me: O nee, ik kan haar niet meer bellen.”
De tweede aflevering van Only Joling is op vrijdag 4 april 2025 om 20:05 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: NPO Doc: De non en de wegwerpkinderen, Payback: Hoe ver zou jij gaan?, Red Heat
21:13Jeangu Macrooy over Songfestival-boycot AVROTROS: 'Heel sterk, maar niet leuk' (video)