TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is regelmatig “om te gieeeren!” met Gerard Joling. In zijn reallifesoap Only Joling is de artiest dan ook vaak in goede luim te zien tijdens optredens, achter de schermen en als hij aan het presenteren is.
Toch is er in het programma ook plek voor de meer introspectieve kant van de 64-jarige Alkmaarder. Zijn moeder Jannie, die drie jaar geleden is overleden, is nog regelmatig het onderwerp van gesprek als Joling met vrienden is.
“Ik sprak haar zowat elke dag. En in het weekend ging ik naar mijn moeder toe. Dan gaf ik haar de bloemen die ik bij optredens had gekregen", vertelt hij. "Vervolgens gingen we ergens koffiedrinken of lunchen. Dat contact mis ik heel erg. Soms heb ik de telefoon in handen en realiseer ik me: O nee, ik kan haar niet meer bellen.”
De tweede aflevering van Only Joling is op vrijdag 4 april 2025 om 20:05 uur te zien op RTL 4.
Diederik uit De Bondgenoten: 'Anouk wil geen vrienden met me zijn'
11:27De Bondgenoten krijgt langere aflevering op Tweede Kerstdag
10:57De kerstfilm van Eén Grote Familie verschijnt ook op televisie (en wel op deze datum)
10:43Harry Potter kijken tijdens de kerstvakantie 2026? Dat kan!
10:00Marlijn Weerdenburg droomt van deelname aan dit tv-programma: 'Ik zou ja roepen'