TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al maanden is Yvon Jaspers ‘keidruk’ met haar werk voor Onze Boerderij: En Nu Zelf. Ze heeft in die tijd onder meer gezaaid, de gewassen onderhouden en de dieren verzorgd. Maar de boerin in spe wacht een koude douche als ze bezoek krijgt van een ervaren collega. Het landje van Jaspers is bij lange na niet voldoende om in haar levensonderhoud te voorzien.
Dat is even slikken voor de presentatrice, en dat mag daarna nog een keer als ze de deur van een koelcel opent. Daar is namelijk de opbrengst te zien van Guus, de vierjarige os die ze met zo veel liefde heeft verzorgd.
Gelukkig zijn er ook mooie momenten in deze aflevering. Bijvoorbeeld als Evert en zijn markante liefdespartner Maud langskomen. De laatste blijkt volledig ingeburgerd in het boerenleven.
Deze bekende actrice verlaat GTST
14:21Oos Kesbeke gaat opvallende challenge aan met zoon Camiel: 'Dit irritteert me'
13:52Wanneer is Even Tot Hier weer terug op tv?
12:58Diederik uit De Bondgenoten: 'Anouk wil geen vrienden met me zijn'
11:27De Bondgenoten krijgt langere aflevering op Tweede Kerstdag