TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al maanden is Yvon Jaspers ‘keidruk’ met haar werk voor Onze Boerderij: En Nu Zelf. Ze heeft in die tijd onder meer gezaaid, de gewassen onderhouden en de dieren verzorgd. Maar de boerin in spe wacht een koude douche als ze bezoek krijgt van een ervaren collega. Het landje van Jaspers is bij lange na niet voldoende om in haar levensonderhoud te voorzien.
Dat is even slikken voor de presentatrice, en dat mag daarna nog een keer als ze de deur van een koelcel opent. Daar is namelijk de opbrengst te zien van Guus, de vierjarige os die ze met zo veel liefde heeft verzorgd.
Gelukkig zijn er ook mooie momenten in deze aflevering. Bijvoorbeeld als Evert en zijn markante liefdespartner Maud langskomen. De laatste blijkt volledig ingeburgerd in het boerenleven.
Livestream De Dam Amsterdam: is Nationaal Monument op tijd schoon voor Dodenherdenking?
12:50Woede bij Kristie in De Bondgenoten: 'Waarom stook jij in een vriendschap?'
11:35Hélène Hendriks na opvallende actie Hans Teeuwen: 'Ik stuur niemand weg'
10:56Goed nieuws voor Nederlandse Songfestival-kijkers
10:06Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië