TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
We leven momenteel in een wereld vol filters, algoritmes en fake news. Om daar een tegengeluid aan te bieden, komt HUMAN met een nieuw programma: Onzin.
In deze nieuwe achtdelige quiz, gepresenteerd door Rick Paul van Mulligen, nemen steeds twee teams van twee bekende gezichten het tegen elkaar op om de onzin in de media te herkennen. Dit doen ze in verschillende rondes, zoals een ronde waarin de teams zo snel mogelijk de fakeberichten moeten herkennen.
Hier blijft het niet bij. In de tweede rondes staan reclames van influencers centraal, terwijl in de laatste ronde Nienke Plas en Ben van der Brug zich even laten zien. Zij delen in een korte video hun persoonlijke ervaringen met media technologisch. Aanvullend beantwoorden de deelnemers vragen over de impact van techgiganten.
De vaste teamcaptains zijn Klaas van der Eerden en Soundos El Ahmadi. Zij worden geholpen door onder anderen Anna Gimbrère, Pieter Derks, Annick Boer en Eva Cleven. In deze eerste aflevering trappen Evi Hanssen en Alex Ploeg af.
Partnerbijdrage
Raken we Britt Dekker kwijt aan België? 'Woon nu vlak bij grens en werk veel in Antwerpen'
10:30De wildcards voor de Televizier-Ring Online-videoserie 2025 zijn bekend!
10:26Dennis uit Married at First Sight doet verhaal: 'Geschrokken van negativiteit'
09:50Dit programma vervangt Vandaag Inside op SBS6
09:24Familie Meiland opnieuw op reis: 'Het wordt stil in Noordwijk'