TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We leven momenteel in een wereld vol filters, algoritmes en fake news. Om daar een tegengeluid aan te bieden, komt HUMAN met een nieuw programma: Onzin.
In deze nieuwe achtdelige quiz, gepresenteerd door Rick Paul van Mulligen, nemen steeds twee teams van twee bekende gezichten het tegen elkaar op om de onzin in de media te herkennen. Dit doen ze in verschillende rondes, zoals een ronde waarin de teams zo snel mogelijk de fakeberichten moeten herkennen.
Hier blijft het niet bij. In de tweede rondes staan reclames van influencers centraal, terwijl in de laatste ronde Nienke Plas en Ben van der Brug zich even laten zien. Zij delen in een korte video hun persoonlijke ervaringen met media technologisch. Aanvullend beantwoorden de deelnemers vragen over de impact van techgiganten.
De vaste teamcaptains zijn Klaas van der Eerden en Soundos El Ahmadi. Zij worden geholpen door onder anderen Anna Gimbrère, Pieter Derks, Annick Boer en Eva Cleven. In deze eerste aflevering trappen Evi Hanssen en Alex Ploeg af.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers