TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We leven momenteel in een wereld vol filters, algoritmes en fake news. Om daar een tegengeluid aan te bieden, komt HUMAN met een nieuw programma: Onzin.
In deze nieuwe achtdelige quiz, gepresenteerd door Rick Paul van Mulligen, nemen steeds twee teams van twee bekende gezichten het tegen elkaar op om de onzin in de media te herkennen. Dit doen ze in verschillende rondes, zoals een ronde waarin de teams zo snel mogelijk de fakeberichten moeten herkennen.
Hier blijft het niet bij. In de tweede rondes staan reclames van influencers centraal, terwijl in de laatste ronde Nienke Plas en Ben van der Brug zich even laten zien. Zij delen in een korte video hun persoonlijke ervaringen met media technologisch. Aanvullend beantwoorden de deelnemers vragen over de impact van techgiganten.
De vaste teamcaptains zijn Klaas van der Eerden en Soundos El Ahmadi. Zij worden geholpen door onder anderen Anna Gimbrère, Pieter Derks, Annick Boer en Eva Cleven. In deze eerste aflevering trappen Evi Hanssen en Alex Ploeg af.
De TV van gisteren: Kijkers niet te spreken over interview Eva Jinek met CEO Albert Heijn
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Bourne Ultimatum
20:15Deze BN’ers stappen de boksring in voor Boxing Stars
18:22BNNVARA ziet tweede seizoen van spelprogramma Wolven wel zitten
15:35Max Verstappen is in vorm! Wint hij dit jaar ook de Formule 1 GP van de Verenigde Staten?