TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We leven momenteel in een wereld vol filters, algoritmes en fake news. Om daar een tegengeluid aan te bieden, komt HUMAN met een nieuw programma: Onzin.
In deze nieuwe achtdelige quiz, gepresenteerd door Rick Paul van Mulligen, nemen steeds twee teams van twee bekende gezichten het tegen elkaar op om de onzin in de media te herkennen. Dit doen ze in verschillende rondes, zoals een ronde waarin de teams zo snel mogelijk de fakeberichten moeten herkennen.
Hier blijft het niet bij. In de tweede rondes staan reclames van influencers centraal, terwijl in de laatste ronde Nienke Plas en Ben van der Brug zich even laten zien. Zij delen in een korte video hun persoonlijke ervaringen met media technologisch. Aanvullend beantwoorden de deelnemers vragen over de impact van techgiganten.
De vaste teamcaptains zijn Klaas van der Eerden en Soundos El Ahmadi. Zij worden geholpen door onder anderen Anna Gimbrère, Pieter Derks, Annick Boer en Eva Cleven. In deze eerste aflevering trappen Evi Hanssen en Alex Ploeg af.
De TV van gisteren: Nationale Dodenherdenking op de Dam trekt bijna 2 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger