TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We leven momenteel in een wereld vol filters, algoritmes en fake news. Om daar een tegengeluid aan te bieden, komt HUMAN met een nieuw programma: Onzin.
In deze nieuwe achtdelige quiz, gepresenteerd door Rick Paul van Mulligen, nemen steeds twee teams van twee bekende gezichten het tegen elkaar op om de onzin in de media te herkennen. Dit doen ze in verschillende rondes, zoals een ronde waarin de teams zo snel mogelijk de fakeberichten moeten herkennen.
Hier blijft het niet bij. In de tweede rondes staan reclames van influencers centraal, terwijl in de laatste ronde Nienke Plas en Ben van der Brug zich even laten zien. Zij delen in een korte video hun persoonlijke ervaringen met media technologisch. Aanvullend beantwoorden de deelnemers vragen over de impact van techgiganten.
De vaste teamcaptains zijn Klaas van der Eerden en Soundos El Ahmadi. Zij worden geholpen door onder anderen Anna Gimbrère, Pieter Derks, Annick Boer en Eva Cleven. In deze eerste aflevering trappen Evi Hanssen en Alex Ploeg af.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle