TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Oogappels seizoen 5 maakt de verhaallijn van Erik (Ramsey Nasr) en zijn vader Lodewijk (Hans Croiset) diepe indruk. Erik is voor een hartverscheurende keuze te komen staan: laat hij zijn zieke vader opnemen, of laat hij hem gaan? Zijn vader hakt zelf de knoop door met de rake woorden 'alles is al gezegd'. De scène gaat bij velen door merg en been. Vanavond belooft het nog emotioneler te worden, blijkt uit de woorden van Will Koopman.
"Ik heb veel gehuild tijdens het draaien van deze scènes", geeft de regisseur prijs over het seizoensslot. Ook maakt ze duidelijk dat sommige dialogen uit haar eigen leven gegrepen zijn. "Mijn moeder had dementie en toen zei ik: 'Mam, waar denk je aan?'. En toen zei ze: 'Alles is al gedacht;. Dus dat hebben we een klein beetje omgebogen die zin, naar: 'Alles is al gezegd'."
Oogappels is vanavond om 20.33 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1. Goed nieuws voor fans: de opnames van seizoen 6 zijn al begonnen.
Nicolaas Veul krijgt massaal bijval na felle reactie op uitspraken over lhbtiq+-propaganda
09:45Deze serie vervangt Zussen na de seizoensfinale op NPO 1
09:07Diego González-Clark en Noa Zwan verklappen alvast iets over hun GTST-verhaallijn: 'Drama'
09:00Dit programma vervangt Bestemming X op RTL 4
08:37De TV van gisteren: Bureau Groningen begint volgens kijkers veel te heftig