TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mensen met oorlogstrauma’s geven die vaak door aan hun kinderen. Zelfs jongeren van nu kunnen nog last hebben van wat hun overgrootouders overkwam in de Tweede Wereldoorlog. In seizoen 3 van Oorlog is Erfelijk, een programma van War Child en de EO, komen zes bekende personen aan het woord over hun ervaringen op dat vlak.
Presentatrice Natascha van Weezel is ervaringsdeskundige: ze is kleindochter van vier Holocaustoverlevenden. In deze eerste aflevering spreekt ze schrijver Adriaan van Dis en actrice Meral Polat. Van Dis schreef geregeld over zijn traumatische familiegeschiedenis, omdat zijn ouders na de oorlog beschadigd terugkwamen uit Nederlands-Indië. Polat benadrukt in het programma: “Het is cruciaal dat we verhalen van oorlog en trauma delen.”
Oorlog Is Erfelijk is op zondag 6 april 2025 om 20:45 uur te zien op NPO 2.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?