TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijger Angara eet niet goed, is haar verzorgers in Safaripark Beekse Bergen opgevallen. De oorzaak zou wel eens in het gebit van het 140 kilogram zware roofdier kunnen liggen. Een dierenarts uit een dorp in de omgeving behandelt geregeld katten met gebitsproblemen en komt kijken wat er aan de hand is.
"Het aantal tanden en kiezen is immers hetzelfde als bij een gewone kat", vertelt hij in de slotaflevering van Op Safari. "Al zijn dit wel heel grote bijters, daar heb ik veel respect voor. Ik ben blij dat hij slaapt, en dat er een collega naast me staat die ervoor zorgt dat dat ook zo blijft." De procedure: eerst een bekinspectie. Blijft die zonder resultaat, dan volgen er röntgenfoto's, om te kijken of er wellicht problemen onder het tandvlees verborgen liggen.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw