TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Weg naar Het Lagerhuis is de grootste debatcompetitie van Nederland. Al sinds 1998 gaat BNNVARA ieder jaar op zoek naar het beste debat- en speechtalent onder middelbare scholieren. Aan de regionale voorrondes deden dit jaar ruim 2500 kandidaten mee. Tien jonge debaters mogen in deze finale hun talenten tonen aan een jury met onder meer journalist Thomas Erdbrink en influencer en presentatrice Quinty Misiedjan.
In het tien-tegen-ééndebat gaan de jongeren met Omroep MAX-directeur Jan Slagter in debat over de vraag of de wokebeweging slecht is voor Nederland. Daarnaast geven drie scholieren een speech over een onderwerp dat hen bezighoudt. Aan het eind van de uitzending kiest de jury wie de beste jonge debater en wie het grootste speechtalent van Nederland is.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?