TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In De Bachelorette is het dit keer model Sylvia Geersen dat op zoek naar haar ware liefde.
Volgens de presentatrice was het niet zomaar dat de opnames een dag werden uitgesteld. "Er is iets fout gegaan. De stroom ligt eruit voor alle licht en techniek die we nodig hebben. Nu moet er een generator komen vanuit een stad in de buurt. Dat zou een uur, tot twee uur kunnen duren. Dan ga ik maar even Special Forces VIPS kijken. Wat moet je anders doen?", aldus Geuze in haar vlog.
Wanneer blijkt dat het licht het niet goed doet, wordt besloten om de draaidag op te schuiven. Geuze: "En het wordt een hele lange draaidag. Het is nu al heel laat, je wil ook niet dat het op een gegeven moment alweer licht wordt, omdat het ochtend wordt. We houden de moed erin. Morgen weer een dag."
En dat is niet het enige slechte nieuws. De presentatrice heeft namelijk de verkeerde kleding meegenomen naar Zuid-Afrika. Het is veel kouder dan ze had gedacht. "Dus ik moet even andere kleren regelen. Ik heb dingen mee die veel te koud zijn. Ik heb het totaal verkeerd ingeschat."
De Bachelorette is vanaf februari te zien op Videoland.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval