TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Het is voor de politie heel waardevol dat mensen meehelpen in opsporingsonderzoeken”, zei Franki Klarenbeek, teamcoördinator opsporingscommunicatie van de politie, in aanloop naar deze nieuwe samenwerking tussen RTL, de politie en het Openbaar Ministerie.
In het wekelijks terugkerende Opsporing NL hopen zij misdrijven op te lossen door middel van informatie van de kijkers. Presentator Pim Sedee en politiewoordvoerder Shirien Elsaid tonen bewakingsbeelden, spreken slachtoffers en reconstrueren zaken waarin ze hopen voortgang te boeken.
Volgens Klarenbeek is de oplettende kijker van groot belang. “Zij zijn onze extra ogen en oren, voorzien ons van tips en informatie en we weten uit ervaring dat mensen de politie ook graag helpen om zaken oplossen.”
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Muziekfeest op het plein valt in het water op zomerse vrijdag
08:25B&B vol liefde-ster Timothy bijt van zich af na aantijgingen over strafblad
08:15Marco Schuitmaker in alle stilte bezig met eigen realitysoap: ‘We hebben al veel gefilmd’
08:06Tina Nijkamp doet teleurstellende ontdekking over The masked singer: ‘Helaas!’
08:00Noa Zwan verklapt afloop GTST-zomercliff met backstage selfie