TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Het is voor de politie heel waardevol dat mensen meehelpen in opsporingsonderzoeken”, zei Franki Klarenbeek, teamcoördinator opsporingscommunicatie van de politie, in aanloop naar deze nieuwe samenwerking tussen RTL, de politie en het Openbaar Ministerie.
In het wekelijks terugkerende Opsporing NL hopen zij misdrijven op te lossen door middel van informatie van de kijkers. Presentator Pim Sedee en politiewoordvoerder Shirien Elsaid tonen bewakingsbeelden, spreken slachtoffers en reconstrueren zaken waarin ze hopen voortgang te boeken.
Volgens Klarenbeek is de oplettende kijker van groot belang. “Zij zijn onze extra ogen en oren, voorzien ons van tips en informatie en we weten uit ervaring dat mensen de politie ook graag helpen om zaken oplossen.”
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen