TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al na de eerste aflevering van Opvoeden Doe Je Zo! ontstond verwarring onder kijkers: opvoeden is toch geen wedstrijd? Toch laten de makers ouders met totaal verschillende opvoedstijlen tegen elkaar strijden. De hoofdprijs is zelfs een reis naar Frankrijk waar de winnaars alle kinderen onder hun hoede krijgen.
Anne-Marie Stevens is als pedagogisch expert aan het RTL-programma verbonden en verklaart de verwarring: "We doen natuurlijk allemaal ontzettend ons best. We zijn dus niet op zoek naar de beste ouders, we zijn op zoek naar de meest effectieve opvoedstijl." Als het op opvoeden aankomt is Stevens ook ervaringsdeskundige: ze is moeder van twee puberzoons. Haar beste vriendin blijkt trouwens Chantal Janzen, ze kennen elkaar al sinds de kleuterschool.
Over Mijn Lijk-Jegor deelt hoopvol gezondheidsnieuws met volgers
13:08Dit zijn de eerste beelden van de nieuwe realityshow De Drop
12:07Israel van Dorsten komt met Klinkt als een Sekte: 'Intensiteit en het leed dat mensen in gesloten groepen overkomt verbaasde mij het meest'
10:57Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan