TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al na de eerste aflevering van Opvoeden Doe Je Zo! ontstond verwarring onder kijkers: opvoeden is toch geen wedstrijd? Toch laten de makers ouders met totaal verschillende opvoedstijlen tegen elkaar strijden. De hoofdprijs is zelfs een reis naar Frankrijk waar de winnaars alle kinderen onder hun hoede krijgen.
Anne-Marie Stevens is als pedagogisch expert aan het RTL-programma verbonden en verklaart de verwarring: "We doen natuurlijk allemaal ontzettend ons best. We zijn dus niet op zoek naar de beste ouders, we zijn op zoek naar de meest effectieve opvoedstijl." Als het op opvoeden aankomt is Stevens ook ervaringsdeskundige: ze is moeder van twee puberzoons. Haar beste vriendin blijkt trouwens Chantal Janzen, ze kennen elkaar al sinds de kleuterschool.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari
22:09Shorttracker Jens van 't Wout wint goud in ongelooflijk spannende finale
21:51Shorttracker Xandra Velzeboer maakt favorietenrol op 500 meter waar: GOUD!