TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al na de eerste aflevering van Opvoeden Doe Je Zo! ontstond verwarring onder kijkers: opvoeden is toch geen wedstrijd? Toch laten de makers ouders met totaal verschillende opvoedstijlen tegen elkaar strijden. De hoofdprijs is zelfs een reis naar Frankrijk waar de winnaars alle kinderen onder hun hoede krijgen.
Anne-Marie Stevens is als pedagogisch expert aan het RTL-programma verbonden en verklaart de verwarring: "We doen natuurlijk allemaal ontzettend ons best. We zijn dus niet op zoek naar de beste ouders, we zijn op zoek naar de meest effectieve opvoedstijl." Als het op opvoeden aankomt is Stevens ook ervaringsdeskundige: ze is moeder van twee puberzoons. Haar beste vriendin blijkt trouwens Chantal Janzen, ze kennen elkaar al sinds de kleuterschool.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4