TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij het dekken van de tafels werkt iedereen binnen het Departement Hofmaarschalk volgens een strak protocol. Medewerkers van de Garderobe & Linnenkamer zorgen voor tafelkleden en servetten, de Zilverkamer en Wijnkelder regelt de borden, glazen en bestek. Vervolgens komen de naambordjes en bloemstukken op tafel en daarna volgt de finishing touch: kandelaars en ornamenten.
In deze aflevering van Oranje Van Boven - De Keukens van de Koning leert Yvette van Boven in de Bloemenkamer zo’n bloemstuk te maken. Hierbij moet ze rekening houden met de voorkeur van een vorst. Zo wist koningshuisdeskundige Josine Droogendijk in Tijd voor MAX te vertellen dat prinses Beatrix niet van oranje bloemen houdt en dat koningin Máxima dol is op pioenrozen en orchideeën.
Deze aflevering van Oranje van boven - de Keukens van de Koning is op zaterdag 7 december 2024 om 19:15 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'