TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij het dekken van de tafels werkt iedereen binnen het Departement Hofmaarschalk volgens een strak protocol. Medewerkers van de Garderobe & Linnenkamer zorgen voor tafelkleden en servetten, de Zilverkamer en Wijnkelder regelt de borden, glazen en bestek. Vervolgens komen de naambordjes en bloemstukken op tafel en daarna volgt de finishing touch: kandelaars en ornamenten.
In deze aflevering van Oranje Van Boven - De Keukens van de Koning leert Yvette van Boven in de Bloemenkamer zo’n bloemstuk te maken. Hierbij moet ze rekening houden met de voorkeur van een vorst. Zo wist koningshuisdeskundige Josine Droogendijk in Tijd voor MAX te vertellen dat prinses Beatrix niet van oranje bloemen houdt en dat koningin Máxima dol is op pioenrozen en orchideeën.
Deze aflevering van Oranje van boven - de Keukens van de Koning is op zaterdag 7 december 2024 om 19:15 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'
10:23Yves Berendse weigerde 'andere stem' op te zetten in The Masked Singer
10:00Linda de Mol blijkt zelf behoorlijk fanatiek: 'Ik speel altijd om te winnen'
09:43Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit