TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onderlinge frustratie is onvermijdelijk op de Aragon. De deelnemers van Over de Oceaan zijn op bijna twee derde van hun reis en zitten al die tijd op elkaars lip. Wie wat afstand wil van de medekandidaten, heeft slechts één optie: de lucht in gaan.
Bootmanager Kees Tol zet zijn angsten opzij en klimt de mast in. Thuis is hij regelmatig op het water te vinden, maar op 30 meter hoogte een klus klaren is heel andere koek. “Ik zit heel graag op het water, maar dat is het Markermeer, dat is met geen mogelijkheid te vergelijken met wat we nu hebben gedaan,” vertelt Kees op NPO Radio 1. De Volendammer had voor het programma nog geen ervaring met zeilen. “Ik heb mijn leven lang op een boot gezeten. Kleine boten, speedboten, grote boten, maar altijd motorboten.”
Over de Oceaan is op donderdag 13 juni om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen