TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Terwijl Jeffrey fanatiek jonge voetbalteams coacht en in zijn nieuwe huis klust, is hij ook bezig met een ontwerp voor op zijn kist. Hij is een van de geportretteerden in het nieuwe seizoen van Over mijn Lijk, waarin Tim Hofman vijf jongvolwassenen met een ongeneeslijke ziekte volgt.
Lees ook: Deze OML'ers volgt Tim Hofman in nieuw seizoen Over Mijn Lijk
Jeffrey (35) heeft uitgezaaide darmkanker en wil, zolang het nog kan, door met zijn gewone leven. Dat moet ook wel, vindt de jonge vader: hij wil zijn nieuwe huis zo goed mogelijk achterlaten voor zijn vrouw en twee kinderen.
Hofman maakt ook kennis met de 27-jarige Zoë. Deze zorgmedewerker heeft uitgezaaide botkanker en ziet niet op tegen de dood. Ze gelooft in reïncarnatie en is benieuwd hoe haar volgend leven eruit zal zien. Een medium vertelt het haar in deze eerste aflevering.
Het nieuwe seizoen van Over Mijn Lijk is vanaf dinsdag 9 januari wekelijks om 21:20 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wie Is de Mol?-kijkers op het puntje van hun stoel bij spannende eliminatie
06:47Vanavond op TV: Ruben en de verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, A Thousand Words
10:40De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde
10:10Beau van Erven Dorens over vertrek Renze: 'Ontzettend jammer'
09:40Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'