TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Terwijl Jeffrey fanatiek jonge voetbalteams coacht en in zijn nieuwe huis klust, is hij ook bezig met een ontwerp voor op zijn kist. Hij is een van de geportretteerden in het nieuwe seizoen van Over mijn Lijk, waarin Tim Hofman vijf jongvolwassenen met een ongeneeslijke ziekte volgt.
Lees ook: Deze OML'ers volgt Tim Hofman in nieuw seizoen Over Mijn Lijk
Jeffrey (35) heeft uitgezaaide darmkanker en wil, zolang het nog kan, door met zijn gewone leven. Dat moet ook wel, vindt de jonge vader: hij wil zijn nieuwe huis zo goed mogelijk achterlaten voor zijn vrouw en twee kinderen.
Hofman maakt ook kennis met de 27-jarige Zoë. Deze zorgmedewerker heeft uitgezaaide botkanker en ziet niet op tegen de dood. Ze gelooft in reïncarnatie en is benieuwd hoe haar volgend leven eruit zal zien. Een medium vertelt het haar in deze eerste aflevering.
Het nieuwe seizoen van Over Mijn Lijk is vanaf dinsdag 9 januari wekelijks om 21:20 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Monica Geuze en Edson da Graça bundelen krachten voor dit nieuwe tv-programma
10:05Op deze datum gaat Bureau Groningen met Ewout Genemans van start
10:02B&B Vol Liefde: 'Thomas. wat heb jij voor pooier-blouse aan?'
10:02De Bondgenoten haalt afleveringen offline na ophef over oud-deelnemer
09:57Komende week in GTST: Alomvattende alibi’s en de hernieuwde moordpoging