TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Terwijl Jeffrey fanatiek jonge voetbalteams coacht en in zijn nieuwe huis klust, is hij ook bezig met een ontwerp voor op zijn kist. Hij is een van de geportretteerden in het nieuwe seizoen van Over mijn Lijk, waarin Tim Hofman vijf jongvolwassenen met een ongeneeslijke ziekte volgt.
Lees ook: Deze OML'ers volgt Tim Hofman in nieuw seizoen Over Mijn Lijk
Jeffrey (35) heeft uitgezaaide darmkanker en wil, zolang het nog kan, door met zijn gewone leven. Dat moet ook wel, vindt de jonge vader: hij wil zijn nieuwe huis zo goed mogelijk achterlaten voor zijn vrouw en twee kinderen.
Hofman maakt ook kennis met de 27-jarige Zoë. Deze zorgmedewerker heeft uitgezaaide botkanker en ziet niet op tegen de dood. Ze gelooft in reïncarnatie en is benieuwd hoe haar volgend leven eruit zal zien. Een medium vertelt het haar in deze eerste aflevering.
Het nieuwe seizoen van Over Mijn Lijk is vanaf dinsdag 9 januari wekelijks om 21:20 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen