TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Terwijl Jeffrey fanatiek jonge voetbalteams coacht en in zijn nieuwe huis klust, is hij ook bezig met een ontwerp voor op zijn kist. Hij is een van de geportretteerden in het nieuwe seizoen van Over mijn Lijk, waarin Tim Hofman vijf jongvolwassenen met een ongeneeslijke ziekte volgt.
Lees ook: Deze OML'ers volgt Tim Hofman in nieuw seizoen Over Mijn Lijk
Jeffrey (35) heeft uitgezaaide darmkanker en wil, zolang het nog kan, door met zijn gewone leven. Dat moet ook wel, vindt de jonge vader: hij wil zijn nieuwe huis zo goed mogelijk achterlaten voor zijn vrouw en twee kinderen.
Hofman maakt ook kennis met de 27-jarige Zoë. Deze zorgmedewerker heeft uitgezaaide botkanker en ziet niet op tegen de dood. Ze gelooft in reïncarnatie en is benieuwd hoe haar volgend leven eruit zal zien. Een medium vertelt het haar in deze eerste aflevering.
Het nieuwe seizoen van Over Mijn Lijk is vanaf dinsdag 9 januari wekelijks om 21:20 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: NPO Doc: De non en de wegwerpkinderen, Payback: Hoe ver zou jij gaan?, Red Heat
21:13Jeangu Macrooy over Songfestival-boycot AVROTROS: 'Heel sterk, maar niet leuk' (video)