TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Live-uitzending vanuit de Broederenkerk in de Hanzestad Deventer.
De Paaswake is een van de belangrijkste diensten van de christelijke traditie en bestaat uit vier onderdelen: de lichtritus, de dienst van het woord, de viering van het doopsel en de eucharistieviering. Het is de viering van de kern van het christelijk geloof: Jezus die gestorven is aan een kruis, is niet in de dood gebleven, maar hij is door God tot nieuw leven opgewekt.
De liturgie van de Paaswake brengt die overgang van dood naar leven onder meer tot uitdrukking met het spel tussen licht en donker. Deze symboliek is een van de eenvoudigste en sterkste manieren om uit te drukken wat niet uit te leggen is. Anton ten Klooster is de celebrant van deze Paaswake in de Broederenkerk.
Paaswake is op zaterdag 19 april 2025 om 23:00 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij