TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het scheppingsverhaal, de wijding van het water en de hernieuwing van de doopbeloften zijn onderdeel van de Paaswake, op deze avond voor Pasen. De uitzending komt rechtstreeks vanuit de Basiliek van de H. Nicolaas aan de Prins Hendrikkade in Amsterdam. Het Nicolaas Consort onder leiding van Giles Brightwell, en organist Jos Maters verzorgen het muzikale gedeelte van deze viering.
De celebrant is pastoor Eric Fennis. Afgelopen februari was hij te gast in het KRO-NCRV-programma Geloofsgesprek. In een gesprek met Leo Fijen vertelde Fennis dat het bestaan van de Nicolaasbasiliek in de jaren zeventig op de tocht stond. "Er waren serieuze plannen om de kerk af te breken en er een parkeergarage van te maken." Dankzij vrijwilligers is de kerk uiteindelijk gered.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
Nieuw seizoen van Flikken Maastricht op komst
12:05Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
