TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In februari verloren meer dan 50.000 mensen hun leven bij een reeks aardbevingen in Turkije en Syrië. Kort daarop organiseerde Giro555 een actie om geld in te zamelen voor het getroffen gebied. Dit leverde ruim 120 miljoen euro op.
In Pauw in Turkije reist Jeroen Pauw naar de regio’s die het hardst zijn geraakt door de aardbevingen. Hij toont onder meer hoe het ingezamelde geld wordt gebruikt voor de wederopbouw. De inwoners kampen echter nog met grote problemen. Het puin van de ingestorte huizen zorgt voor een sterke luchtvervuiling.
De woningen die er nog staan zijn door de aardbevingen gevaarlijk instabiel geworden. Tot overmaat van ramp wacht de overlevenden een zeer koude winter. Voor de hulpverleners is de wederopbouw dan ook een race tegen de klok.
Pauw in Turkije is op maandag 11 december vanaf 21:25 uur te zien bij NOS op NPO1.
De Bogaartjes vallen in de smaak bij kijkers: 'Gewoon harde werkers'
19:44Holland's Got Talent krijgt nieuwe naam, Jamai en Buddy Vedder vertrekken
16:32'De Juice misschien alsnog op tv, maar zonder Yvonne Coldeweijer'
15:03Vanaf wanneer zijn de Battles van The Voice of Holland te zien?
14:30Knokke Off seizoen 3 binnenkort te streamen, bekijk de eerste beelden