TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In februari verloren meer dan 50.000 mensen hun leven bij een reeks aardbevingen in Turkije en Syrië. Kort daarop organiseerde Giro555 een actie om geld in te zamelen voor het getroffen gebied. Dit leverde ruim 120 miljoen euro op.
In Pauw in Turkije reist Jeroen Pauw naar de regio’s die het hardst zijn geraakt door de aardbevingen. Hij toont onder meer hoe het ingezamelde geld wordt gebruikt voor de wederopbouw. De inwoners kampen echter nog met grote problemen. Het puin van de ingestorte huizen zorgt voor een sterke luchtvervuiling.
De woningen die er nog staan zijn door de aardbevingen gevaarlijk instabiel geworden. Tot overmaat van ramp wacht de overlevenden een zeer koude winter. Voor de hulpverleners is de wederopbouw dan ook een race tegen de klok.
Pauw in Turkije is op maandag 11 december vanaf 21:25 uur te zien bij NOS op NPO1.
Waar blijven de meubels van De Bondgenoten? Mysterie ontrafeld
13:15Emma Wortelboer in verwachting van tweede kindje
12:18Sterren staan stil bij '1 jaar zonder Loretta Schrijver'
11:37Komt er een tweede seizoen van De Bogaartjes?
10:50Verspreking van Roos in De Verraders zet de boel op z’n kop: ‘Wat doe je nu?’