TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De kennisquiz Per Seconde Wijzer is alweer bezig met het zestigste seizoen en heeft dus weinig introductie meer nodig. Toch willen we 'nieuwe' fans graag tegemoet komen.
In Per Seconde Wijzer gaan twee spelers - onafhankelijk van elkaar - de strijd aan met de klok. Ze moeten namelijk binnen 200 seconden vier vragen beantwoorden. Dat lijkt makkelijk, maar niets is minder waar. Elke vraag bestaat uit negen onderdelen, waarvan de speler er per ronde steeds meer goed moet hebben. Appeltje-eitje is dus zeker niet het geval.
Pas na de derde ronde kan de speler kiezen of hij of zij doorspeelt. Uiteindelijk moet de speler in de vierde ronde - ook wel superronde genoemd - alle negen onderdelen van de vraag goed beantwoorden, of eerder verdiende jokers inzetten. Aan presentator Erik Dijkstra de taak om de boel te leiden.
Wanneer verschijnen er nieuwe afleveringen van Fort Alpha op NPO Start?
13:03'Dit is echt een leuk nieuw Vandaag Inside-talent'
10:29Tygo Gernandt terug in Fort Alpha: 'Ik zat juichend achter mijn telefoon'
10:21Vanaf deze datum is de streaming-editie van Wie is de Mol? te zien
09:54Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Ewout: