TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De kennisquiz Per Seconde Wijzer is alweer bezig met het zestigste seizoen en heeft dus weinig introductie meer nodig. Toch willen we 'nieuwe' fans graag tegemoet komen.
In Per Seconde Wijzer gaan twee spelers - onafhankelijk van elkaar - de strijd aan met de klok. Ze moeten namelijk binnen 200 seconden vier vragen beantwoorden. Dat lijkt makkelijk, maar niets is minder waar. Elke vraag bestaat uit negen onderdelen, waarvan de speler er per ronde steeds meer goed moet hebben. Appeltje-eitje is dus zeker niet het geval.
Pas na de derde ronde kan de speler kiezen of hij of zij doorspeelt. Uiteindelijk moet de speler in de vierde ronde - ook wel superronde genoemd - alle negen onderdelen van de vraag goed beantwoorden, of eerder verdiende jokers inzetten. Aan presentator Erik Dijkstra de taak om de boel te leiden.
Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland
20:42Eindelijk antwoord: zo loopt het dus af met Wolfs in Flikken Maastricht