TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De kennisquiz Per Seconde Wijzer is alweer bezig met het zestigste seizoen en heeft dus weinig introductie meer nodig. Toch willen we 'nieuwe' fans graag tegemoet komen.
In Per Seconde Wijzer gaan twee spelers - onafhankelijk van elkaar - de strijd aan met de klok. Ze moeten namelijk binnen 200 seconden vier vragen beantwoorden. Dat lijkt makkelijk, maar niets is minder waar. Elke vraag bestaat uit negen onderdelen, waarvan de speler er per ronde steeds meer goed moet hebben. Appeltje-eitje is dus zeker niet het geval.
Pas na de derde ronde kan de speler kiezen of hij of zij doorspeelt. Uiteindelijk moet de speler in de vierde ronde - ook wel superronde genoemd - alle negen onderdelen van de vraag goed beantwoorden, of eerder verdiende jokers inzetten. Aan presentator Erik Dijkstra de taak om de boel te leiden.
De TV van gisteren: 'Een van de beste The Passion-edities in jaren' en bloedstollend spannend slot van de verraders
06:00A Beautiful Mess met Carice van Houten stream je nu bij NPO Start
22:03Zo loopt De Verraders 2026 af
21:20The Passion-kijkers zijn het over 1 ding helemaal eens: 'Hij maakt het alleen al het kijken waard'
18:34Bauers delen heugelijk nieuws: 'Eerder dan verwacht'