TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De kennisquiz Per Seconde Wijzer is alweer bezig met het zestigste seizoen en heeft dus weinig introductie meer nodig. Toch willen we 'nieuwe' fans graag tegemoet komen.
In Per Seconde Wijzer gaan twee spelers - onafhankelijk van elkaar - de strijd aan met de klok. Ze moeten namelijk binnen 200 seconden vier vragen beantwoorden. Dat lijkt makkelijk, maar niets is minder waar. Elke vraag bestaat uit negen onderdelen, waarvan de speler er per ronde steeds meer goed moet hebben. Appeltje-eitje is dus zeker niet het geval.
Pas na de derde ronde kan de speler kiezen of hij of zij doorspeelt. Uiteindelijk moet de speler in de vierde ronde - ook wel superronde genoemd - alle negen onderdelen van de vraag goed beantwoorden, of eerder verdiende jokers inzetten. Aan presentator Erik Dijkstra de taak om de boel te leiden.
De streamingtip van de week: Máxima seizoen 2
14:39Extra heftige aflevering van Break Free: Bram en Robbin allebei dood
13:22Hoofdrol in nieuwe Amerikaanse serie voor Michiel Huisman
13:06Staat Annet Malherbe open voor een tweede seizoen van Rust en Vreugd?
11:27Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?