TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ik denk nou nooit als ik in de spiegel kijk: hier moet meer van zijn”, grapt Peter Pannekoek in de voorstelling DNA over zijn zelfgekozen kinderloosheid, of ‘kindervrijheid’, zoals hij het zelf noemt. “Wie zelfkennis heeft, begint er niet aan.”
In zijn derde cabaretprogramma duikt hij diep in zijn eigen leven. Daarbij verweeft hij de scherpe humor waar hij om bekendstaat met persoonlijke, soms wrange familieverhalen.
Zo onderzoekt hij onder meer hoe trauma’s uit zijn jeugd zijn persoonlijkheid en zijn identiteit hebben gevormd. Resultaat is een voorstelling vol humor en kwetsbaarheid die leidt tot zelfreflectie, ook bij het publiek. Pannekoek mag dan kinderloos zijn, hij heeft wel een nalatenschap: zijn cabaretvoorstellingen, tv-optredens en columns.
Peter Pannekoek: DNA is op zaterdag 24 mei 2025 om 21:25 uur te zien op NPO 1. (HH)
Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot
20:37Nicolette van Dam en Bas Smit presenteren Nederlandse versie van Love is Blind