TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bioloog en televisiemaker David Attenborough viert precies vandaag zijn 98e verjaardag. Zijn hoge leeftijd weerhield hem er niet van een derde reeks van de adembenemende natuurserie Planet Earth te maken.
In deze eerste aflevering verkent hij kustgebieden waar dieren vanwege voortdurende veranderingen moeten vechten om te overleven. Voor de kust van het schiereiland Robberg in Zuid-Afrika komen de laatste jaren ongekend veel witte haaien voor. Zij vormen een grote uitdaging voor de duizenden Kaapse pelsrobben die hier wonen.
En aan de Noordpoolkust zorgt het smelten van ijs voor kortdurende kansen. Van de dieren die hierop afkomen, is de vreemdste misschien wel de gewone vlerkslak. Dit lijkt een bekoorlijk wezen, maar schijn bedriegt.
Deze eerste aflevering van het nieuwe seizoen Planet Earth zie je op woensdag 8 mei vanaf 21:28 uur bij EO op NPO1.
Postcode Loterij In de Ring met Linda de Mol krijgt een tweede seizoen
11:23Peter Gillis vertelt over vermeende woninginbraak
11:04Winter vol liefde reünie hint op vonk tussen Klaas en Elsje
10:59Dominic Seldis verklaart waarom hij nog altijd geen Nederlands spreekt: ‘Tienduizenden euro’s aan uitgegeven’
10:40Ingelaste aflevering Pauw & De Wit vanwege crisis Iran