TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de vorige aflevering van Planet Earth kwam het tot confrontaties tussen mens en dier. Dat de invloed van de mens niet alleen negatief is, blijkt in dit slot van deze natuurserie.
Overal ter wereld zetten natuurbeschermers zich in om dieren te redden. Soms zelfs met gevaar voor eigen leven, zo blijkt uit het verhaal van Trang Nguyen. In Ivoorkust werkt zij undercover om criminelen op te sporen die in de illegale ivoorhandel opereren. Het aantal bosolifanten daalt snel en deze handel is een belangrijke oorzaak.
Trang doet zich voor als ivoorkoper en laat zo de handelaren in de val lopen. En in Zuid-Afrika zet Dumisani Zwane zich in voor zwarte neushoorns. De dieren moeten verhuizen om ze te beschermen tegen stropers. Dat blijkt een lastige klus.
De slotaflevering van dit seizoen Planet Earth is op woensdag 24 juli 2024 om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk