TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Voor de deelnemers aan Plate of Origin staat er behoorlijk wat op het spel in deze spannende finale. De hoofdprijs van de culinaire show is namelijk maar liefst 100.000 dollar. De afgelopen weken streden tien Australische duo's tegen elkaar. Allemaal komen ze oorspronkelijk uit een ander land. De amateurkoks moesten wekelijks met hun gerechten bewijzen dat hun land het beste eten heeft.
In de finale moeten de twee overgebleven teams de jury imponeren met drie gerechten: een voorgerecht, een hoofdgerecht en een dessert. De duo's zijn het over één ding eens. Ze zijn allemaal blij dat ze hun geboorteland konden vertegenwoordigen. En dat is niet alles, vindt een van de finalisten: "Het programma herinnert ons eraan dat eten een universele taal is."
Eva Jinek maakt korte metten met beklag van Boris Becker over interview: 'Natúúrlijk vraag ik naar zijn dochter'
10:00Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten