TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Podium Klassiek begint aan een nieuw seizoen. Presentator Floris Kortie staat te trappelen: “Er staat zoveel moois op de planning, dat belooft veel goeds.” In de openingsaflevering ontvangt hij samen met huispianist Cor Bakker onder anderen operazanger Michael Mensah, pianist Jan-Paul Grijpink en zangeres Fay Lovsky.
Kortie wil klassieke muziek op een toegankelijke manier naar de kijker brengen. Hij vindt namelijk dat die vaak vrij fantasieloos geserveerd wordt. “Het gewichtige en plechtige wat er vaak omheen zit, is een vetrandje wat we weg kunnen snijden. De muziek kunnen we mooier opdienen. Wij willen die ontspannen en enthousiasmerend presenteren. Het publiek moet niet het gevoel hebben dat het om iets gewichtigs gaat waar ze verstand van moeten hebben.”
Podium Klassiek is vanaf 15 september iedere zondag om 18:15 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers