TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Podium Klassiek begint aan een nieuw seizoen. Presentator Floris Kortie staat te trappelen: “Er staat zoveel moois op de planning, dat belooft veel goeds.” In de openingsaflevering ontvangt hij samen met huispianist Cor Bakker onder anderen operazanger Michael Mensah, pianist Jan-Paul Grijpink en zangeres Fay Lovsky.
Kortie wil klassieke muziek op een toegankelijke manier naar de kijker brengen. Hij vindt namelijk dat die vaak vrij fantasieloos geserveerd wordt. “Het gewichtige en plechtige wat er vaak omheen zit, is een vetrandje wat we weg kunnen snijden. De muziek kunnen we mooier opdienen. Wij willen die ontspannen en enthousiasmerend presenteren. Het publiek moet niet het gevoel hebben dat het om iets gewichtigs gaat waar ze verstand van moeten hebben.”
Podium Klassiek is vanaf 15 september iedere zondag om 18:15 uur te zien op NPO 2.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws
12:55'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha