TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voorafgaand aan de reguliere studio-uitzending van Podium Klassiek gaat het muziekprogramma de komende weken het land in. In Podium op Pad ontmoet trompettist Maite Hontelé amateurmusici en muziekgezelschappen, die wekelijks repeteren en optreden in buurthuizen en zaaltjes in het hele land.
Hontelé is dit keer bij taiko-trommelaars in Rijsbergen, en gaat de komende onder meer weken langs bij de fanfare in Aarlanderveen en een Amsterdams-Turks koor dat Turkse volksmuziek zingt. De professionaliteit van sommige amateurgezelschappen maakt grote indruk op de presentatrice: “Soms vond ik ze professioneler dan de professionele musici die ik ken.”
Hontelé is leider van het Nationaal Jeugd Jazz Orkest en een regelmatig terugkerende gast in Podium Klassiek.
De eerste aflevering van Podium op Pad zie je op zondag 3 november vanaf 18:00 uur bij NTR op NPO 2.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters