TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In één klap 68 deelnemers wegspelen: het gebeurt vrijwel nooit, maar in dit seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 was het raak. Kandidaat Marylse kreeg het voor elkaar. “Nee joh! Oei, oei, oei”, was de reactie van presentatrice Caroline Tensen.
De vraag die ze kreeg voorgeschoteld was dan ook niet makkelijk: Waar staat het Maritiem Instituut Willem Barentsz, de bekende hogere zeevaartschool? De antwoordopties? Rotterdam, Terschelling en Vlissingen. Bij geen van de plaatsen ging een belletje rinkelen, dus besloot Marylse een escape in te zetten. Daardoor bleef ze in het spel en hield ze slechts dertien tegenspelers over.
Of de spelers uit deze herhaling net zo'n geluk hebben, valt af te wachten.
Postcode Loterij Eén tegen 100 is op zondag 7 juli 2024 om 20:00 uur te zien op RTL 4. (HH)
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari
22:09Shorttracker Jens van 't Wout wint goud in ongelooflijk spannende finale
21:51Shorttracker Xandra Velzeboer maakt favorietenrol op 500 meter waar: GOUD!
20:44Ferry Doedens reageert na ophef over ‘heftige’ trailer Ferry Lost
15:01De eerste beelden van het nieuwe seizoen Urk! zijn verschenen