TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Om te vieren dat Postcode Loterij Eén tegen 100 25 jaar bestaat, doen er dit seizoen uitsluitend 25-jarigen mee. Wie gaat er naar huis met een mooi geldbedrag?
Caroline Tensen, die alle 560 uitzendingen presenteerde, vindt het na 25 jaar nog altijd een cadeau om dit grote studioprogramma te presenteren. De allereerste aflevering kan ze zich na al die tijd niet meer precies herinneren: “Er zijn zó veel afleveringen gemaakt”, vertelde ze aan de Postcode Loterij.
Wel staan sommige momenten haar nog goed bij. “Ik vraag altijd of kandidaten mij kunnen meenemen in hun denkwijze, maar er was een jongeman die gewoon het juiste antwoord indrukte. Dat werden zulke hilarische momenten dat ik het maar zo gelaten heb. Zo zie je maar weer dat stilte juist een kracht kan zijn.”
Postcode Loterij Eén tegen 100 is iedere zondag om 20:05 uur te zien op RTL 4.
Vanavond op TV: Het MAX Orkest, Miljoenenjacht, The Dukes of Hazzard
11:59Sophie Bouquet smeekte GTST-makers om terugkeer Merel Verduyn: 'Ik mis het'
11:03Bart uit B&B Vol Liefde doet boekje open over breuk met Eveline in Shownieuws: 'Ik nam het telefoongesprek op'
10:55(Bekend) Nederland spreekt zich uit over Eurovisie Songfestival-statement AVROTROS
10:01De TV van gisteren: Holland's Got Talent blijft onder de miljoen kijkers, maar maakt de tongen los