TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Even leek het erop dat dit seizoen van Postcode Loterij Miljoenenjacht de boeken in zou gaan als het 'slechtste' seizoen ooit. Niet vanwege de kijkcijfers of de prestaties van Linda de Mol, maar meer vanwege de opbrengsten van de deelnemers. De eerste twee spelers gingen namelijk naar huis met 'slechts' 73.000 en 82.000 euro.
Niets is echter minder waar, zo blijkt inmiddels wel. In de derde aflevering durfde Ivo uit Marum het aan om een bod van maar liefst 529.000 euro te weigeren. Hij waagde het - tot grote frustratie van zowel zijn vrouw als de kijkers thuis - om nog een koffertje te openen, en achteraf gezien had hij helemaal gelijk. Uiteindelijk leverde zijn deelname hem dan ook het lekkere bedrag van 679.000 euro op. De vierde aflevering was goed oor 199.000 euro.
Ben je nu benieuwd of de deelnemer van deze week daar ook in slaagt? Postcode Loterij Miljoenenjacht is zondag om 19:55 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen
14:12Linda de Mol dankbaar voor woorden van Naomi in interview aan RTL Tonight