TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Even leek het erop dat dit seizoen van Postcode Loterij Miljoenenjacht de boeken in zou gaan als het 'slechtste' seizoen ooit. Niet vanwege de kijkcijfers of de prestaties van Linda de Mol, maar meer vanwege de opbrengsten van de deelnemers. De eerste twee spelers gingen namelijk naar huis met 'slechts' 73.000 en 82.000 euro.
Niets is echter minder waar, zo blijkt inmiddels wel. In de derde aflevering durfde Ivo uit Marum het aan om een bod van maar liefst 529.000 euro te weigeren. Hij waagde het - tot grote frustratie van zowel zijn vrouw als de kijkers thuis - om nog een koffertje te openen, en achteraf gezien had hij helemaal gelijk. Uiteindelijk leverde zijn deelname hem dan ook het lekkere bedrag van 679.000 euro op. De vierde aflevering was goed oor 199.000 euro.
Ben je nu benieuwd of de deelnemer van deze week daar ook in slaagt? Postcode Loterij Miljoenenjacht is zondag om 19:55 uur te zien op SBS6.
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken