TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Even leek het erop dat dit seizoen van Postcode Loterij Miljoenenjacht de boeken in zou gaan als het 'slechtste' seizoen ooit. Niet vanwege de kijkcijfers of de prestaties van Linda de Mol, maar meer vanwege de opbrengsten van de deelnemers. De eerste twee spelers gingen namelijk naar huis met 'slechts' 73.000 en 82.000 euro.
Niets is echter minder waar, zo blijkt inmiddels wel. In de derde aflevering durfde Ivo uit Marum het aan om een bod van maar liefst 529.000 euro te weigeren. Hij waagde het - tot grote frustratie van zowel zijn vrouw als de kijkers thuis - om nog een koffertje te openen, en achteraf gezien had hij helemaal gelijk. Uiteindelijk leverde zijn deelname hem dan ook het lekkere bedrag van 679.000 euro op. De vierde aflevering was goed oor 199.000 euro.
Ben je nu benieuwd of de deelnemer van deze week daar ook in slaagt? Postcode Loterij Miljoenenjacht is zondag om 19:55 uur te zien op SBS6.
Kijkers geraakt door emotioneel eerbetoon aan Cees Geel in Flikken Rotterdam
15:37Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1
12:40Marjolein en Dylan flirten erop los in De Bondgenoten: 'Doe geen shirt aan'
12:24Wolter Kroes vertelt wat we van zijn reallifesoap De Kroesjes kunnen verwachten