TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Even leek het erop dat dit seizoen van Postcode Loterij Miljoenenjacht de boeken in zou gaan als het 'slechtste' seizoen ooit. Niet vanwege de kijkcijfers of de prestaties van Linda de Mol, maar meer vanwege de opbrengsten van de deelnemers. De eerste twee spelers gingen namelijk naar huis met 'slechts' 73.000 en 82.000 euro.
Niets is echter minder waar, zo blijkt inmiddels wel. In de derde aflevering durfde Ivo uit Marum het aan om een bod van maar liefst 529.000 euro te weigeren. Hij waagde het - tot grote frustratie van zowel zijn vrouw als de kijkers thuis - om nog een koffertje te openen, en achteraf gezien had hij helemaal gelijk. Uiteindelijk leverde zijn deelname hem dan ook het lekkere bedrag van 679.000 euro op. De vierde aflevering was goed oor 199.000 euro.
Ben je nu benieuwd of de deelnemer van deze week daar ook in slaagt? Postcode Loterij Miljoenenjacht is zondag om 19:55 uur te zien op SBS6.
Carrie strikt bijzondere gasten voor allerlaatste Carrie op Vrijdag
12:08Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op woensdag
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
09:46Komt er een tweede seizoen van Daten in het Dorp?
07:39Wanneer is de finale van Stars on Stage op televisie te zien?