TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Linda de Mol is klaar voor de tweede aflevering van dit seizoen Postcode Loterij Miljoenenjacht. Kan de SBS6-presentatrice deze week opnieuw iemand blij maken met veel geld?
Sinds vorige week is Postcode Loterij Miljoenenjacht weer in volle gang. Ook deze week nemen er daarom weer 500 gloednieuwe kandidaten plaats in de enorme studio met maar één wens: om de studiofinalist te worden en daarmee kans te maken op een geldbedrag tot wel € 5 MILJOEN.
Vorige week begon het nog voorzichtig. De 41-jarige Fennita uit Nunspeet ging na een bloedstollende finale naar huis met 73.000 euro. Voor Miljoenenjacht-begrippen is dat nog niet de jackpot, maar toch was de deelneemster er enorm blij mee. "Met het gewonnen geldbedrag ga ik reizen. Ik heb al langer de wens om een verre reis te maken naar bijvoorbeeld Canada of Nieuw-Zeeland."
De kandidaten van deze week kunnen enkel nog dromen van dit bedrag. Ze moeten immers eerst diverse spelrondes doorlopen. Om te beginnen moet iedereen een aantal vragen beantwoorden, waarna er nog maar vijf kandidaten overblijven. Na vier quizrondes blijft er uiteindelijk die ene geluksvogel over die het befaamde Gouden Koffer Spel mag spelen.
Benieuwd welke gelukkige er vanavond naast Linda staat en met welk bedrag hij of zij naar huis gaat? Miljoenenjacht is elke zondagavond om 19.55 op SBS6 te zien.
Wil jij zelf ook kans maken op een mooi geldbedrag? Kraak de Koffer is weer terug! Speel nu de 1e maand gratis mee, ontvang € 15,- én maak direct kans op € 50.000! Klik hier om de koffer te kraken.
Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde
10:12Zien: De nieuwe trailer van Moedermaffia seizoen 3 vol humor en verdriet
10:00Chantal Janzen tipte Edson da Graça als medepresentator The Voice of Holland: 'Vind hem echt goed'
08:16De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-Hans probeert in ondergoed de dames te imponeren met zijn tattoos
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, The voice of Holland, A Day to Die