TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De drie gasten zijn in hun werk elke dag bezig met taal: journalisten Frits Wester en Hila Noorzai en zanger Jaap Reesema komen langs.
Die laatste maakte als Jake Reese naam met Engelstalige dancehits, maar een paar jaar terug koos hij ervoor om in het Nederlands verder te gaan. Dat legde hem geen windeieren: binnen twee jaar scoorde hij vier top 40-hits. Het nummer Nu Wij Niet Meer Praten, dat hij samen met de Belgische zangeres Pommelien Thijs maakte, bereikte zelfs de eerste plek.
Voor Wester en Noorzai is een goede taalbeheersing belangrijk: in hun werk moeten ze zelfs de ingewikkeldste kwesties zo uitleggen dat kijkers ze begrijpen. Vandaag kan het drietal in de humoristische spelshow Praat Nederlands met Me laten zien wat ze weten van onze taal.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht