TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Wie succes wil hebben bij Praat Nederlands met Me moet volgens de makers, in goed Nederlands, een ware allrounder zijn. In de taalquiz komen immers alle vormen van onze moerstaal voorbij, maar het kan uiteraard nooit kwaad ergens expert in te zijn. Waarschijnlijk zullen teamcaptains Jeroom Snelders, Alex Ploeg en Tina de Bruin achter de schermen hebben gevochten om Wildebras. Met de rapper in je team is de ronde 'Straattaal' toch een stukje makkelijker.
Naast Wildebras doen ditmaal ook Malou Petter en Soy Kroon mee. Als nieuwslezer bij de NOS werkt Petter dagelijks met teksten, dat zal haar ongetwijfeld een scherp taalgevoel hebben opgeleverd. Soy Kroon kan als de beste teksten interpreteren en reproduceren. Maar gaat hen dit helpen in dit strenge spelprogramma?
Praat Nederlands met Me is sinds 6 januari iedere zaterdag om 21.45 uur te zien op RTL4. Deze aflevering volgt op 13 januari.
Kees Prins zei vooral 'ja' tegen het tweede seizoen van BuZa vanwege het geld
09:46Muziek, herinneringen en emoties: Als IK het zing met Carrie ten Napel start binnenkort
08:33De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Stef Bos in Onvergetelijke Liedjes
06:47Vanavond op TV: Tribe with Bruce Parry, The masked singer, The Mechanic
20:26Denise reageert op pijnlijk fragment met Monique in De Hanslers: 'Ik bleef rustig, maar...'