TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Wie succes wil hebben bij Praat Nederlands met Me moet volgens de makers, in goed Nederlands, een ware allrounder zijn. In de taalquiz komen immers alle vormen van onze moerstaal voorbij, maar het kan uiteraard nooit kwaad ergens expert in te zijn. Waarschijnlijk zullen teamcaptains Jeroom Snelders, Alex Ploeg en Tina de Bruin achter de schermen hebben gevochten om Wildebras. Met de rapper in je team is de ronde 'Straattaal' toch een stukje makkelijker.
Naast Wildebras doen ditmaal ook Malou Petter en Soy Kroon mee. Als nieuwslezer bij de NOS werkt Petter dagelijks met teksten, dat zal haar ongetwijfeld een scherp taalgevoel hebben opgeleverd. Soy Kroon kan als de beste teksten interpreteren en reproduceren. Maar gaat hen dit helpen in dit strenge spelprogramma?
Praat Nederlands met Me is sinds 6 januari iedere zaterdag om 21.45 uur te zien op RTL4. Deze aflevering volgt op 13 januari.
Advent dag 2 | De 5 leukste Nederlandse realityshows op Prime Video
22:14Peter en Monique Hansler botsen over buitenset: 'Wat een gezeik zeg'
19:31Melody Klaver trots op tweede seizoen Zussen: 'Met veel liefde aan gewerkt'
18:42Relaties onder vuur in maandtrailer GTST: scheiding, slippertjes en toenaderingen
14:24Expeditie Robinson-ster Tobias Camman op culinaire wereldreis voor nieuw tv-programma