TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie succes wil hebben bij Praat Nederlands met Me moet volgens de makers, in goed Nederlands, een ware allrounder zijn. In de taalquiz komen immers alle vormen van onze moerstaal voorbij, maar het kan uiteraard nooit kwaad ergens expert in te zijn. Waarschijnlijk zullen teamcaptains Jeroom Snelders, Alex Ploeg en Tina de Bruin achter de schermen hebben gevochten om Wildebras. Met de rapper in je team is de ronde 'Straattaal' toch een stukje makkelijker.
Naast Wildebras doen ditmaal ook Malou Petter en Soy Kroon mee. Als nieuwslezer bij de NOS werkt Petter dagelijks met teksten, dat zal haar ongetwijfeld een scherp taalgevoel hebben opgeleverd. Soy Kroon kan als de beste teksten interpreteren en reproduceren. Maar gaat hen dit helpen in dit strenge spelprogramma?
Praat Nederlands met Me is sinds 6 januari iedere zaterdag om 21.45 uur te zien op RTL4. Deze aflevering volgt op 13 januari.
Partnerbijdrage
De Bondgenoten krijgt langere aflevering op Tweede Kerstdag
10:57De kerstfilm van Eén Grote Familie verschijnt ook op televisie (en wel op deze datum)
10:43Harry Potter kijken tijdens de kerstvakantie 2026? Dat kan!
10:00Marlijn Weerdenburg droomt van deelname aan dit tv-programma: 'Ik zou ja roepen'
09:20Garbi krijgt steun van Love Island VIPS-kijkers na pijnlijke reactie van Renan op onthulling