TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie succes wil hebben bij Praat Nederlands met Me moet volgens de makers, in goed Nederlands, een ware allrounder zijn. In de taalquiz komen immers alle vormen van onze moerstaal voorbij, maar het kan uiteraard nooit kwaad ergens expert in te zijn. Waarschijnlijk zullen teamcaptains Jeroom Snelders, Alex Ploeg en Tina de Bruin achter de schermen hebben gevochten om Wildebras. Met de rapper in je team is de ronde 'Straattaal' toch een stukje makkelijker.
Naast Wildebras doen ditmaal ook Malou Petter en Soy Kroon mee. Als nieuwslezer bij de NOS werkt Petter dagelijks met teksten, dat zal haar ongetwijfeld een scherp taalgevoel hebben opgeleverd. Soy Kroon kan als de beste teksten interpreteren en reproduceren. Maar gaat hen dit helpen in dit strenge spelprogramma?
Praat Nederlands met Me is sinds 6 januari iedere zaterdag om 21.45 uur te zien op RTL4. Deze aflevering volgt op 13 januari.
Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht