TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie succes wil hebben bij Praat Nederlands met Me moet volgens de makers, in goed Nederlands, een ware allrounder zijn. In de taalquiz komen immers alle vormen van onze moerstaal voorbij, maar het kan uiteraard nooit kwaad ergens expert in te zijn. Waarschijnlijk zullen teamcaptains Jeroom Snelders, Alex Ploeg en Tina de Bruin achter de schermen hebben gevochten om Wildebras. Met de rapper in je team is de ronde 'Straattaal' toch een stukje makkelijker.
Naast Wildebras doen ditmaal ook Malou Petter en Soy Kroon mee. Als nieuwslezer bij de NOS werkt Petter dagelijks met teksten, dat zal haar ongetwijfeld een scherp taalgevoel hebben opgeleverd. Soy Kroon kan als de beste teksten interpreteren en reproduceren. Maar gaat hen dit helpen in dit strenge spelprogramma?
Praat Nederlands met Me is sinds 6 januari iedere zaterdag om 21.45 uur te zien op RTL4. Deze aflevering volgt op 13 januari.
Cindy Lammerts uit MAFS: 'Bijzonder dat kijkers dit deden nadat ze mij zagen'
12:27Makelaar Leslie in Million Dollar Listing Nederland: 'Lege glazen is armoe'
10:40De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Gouden Televizier-Ring 2026: De tussenstand van de derde kwalificatieronde is bekend
10:00Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?