TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nu het WK en Een Huis Vol zijn afgelopen, is de vooravond weer gereserveerd voor Khalid & Sophie.
De talkshow van Sophie Hilbrand en Khalid Kasem maakt sinds augustus een extra lang seizoen, de korte winterstop niet meegerekend. Het praatprogramma gaat sowieso tot april door met gesprekken, optredens en rubrieken zoals Max Bijt Hond waarin vrolijke verslaggever Max Terpstra het land doorkruist.
Uit de eerste helft van het seizoen hebben de presentatoren ieder een eigen moment dat hen het meeste bijstaat, vertellen ze op site van BNNVARA. Hilbrand sprak met het jonge meisje Babette over haar broertje dat zelfmoord heeft gepleegd. Kasem had een aangrijpend interview met actrice Maryam Houssani over haar ervaringen met seksueel grensoverschrijdend gedrag.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'