TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nu het WK en Een Huis Vol zijn afgelopen, is de vooravond weer gereserveerd voor Khalid & Sophie.
De talkshow van Sophie Hilbrand en Khalid Kasem maakt sinds augustus een extra lang seizoen, de korte winterstop niet meegerekend. Het praatprogramma gaat sowieso tot april door met gesprekken, optredens en rubrieken zoals Max Bijt Hond waarin vrolijke verslaggever Max Terpstra het land doorkruist.
Uit de eerste helft van het seizoen hebben de presentatoren ieder een eigen moment dat hen het meeste bijstaat, vertellen ze op site van BNNVARA. Hilbrand sprak met het jonge meisje Babette over haar broertje dat zelfmoord heeft gepleegd. Kasem had een aangrijpend interview met actrice Maryam Houssani over haar ervaringen met seksueel grensoverschrijdend gedrag.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Moordfeest, The 6th Day
06:00Programma WK voetbal zondag 14 juni
12:39The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'