TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het grootste klassieke openluchtconcert is altijd een feestje en deze editie viert hét klassieke concert aan de Amsterdamse gracht ook nog eens zijn veertigste verjaardag.
Mezzosopraan Maria Fiselier presenteert het evenement en de Frans-Duitse cellist Nicolas Altstaedt is de hoofdgast. Hij is één van de meest gevraagde musici van deze tijd en speelde als solist met het gerenommeerde Wiener Philharmoniker. In Nederland trad hij op met onder meer het Nederlands Philharmonisch Orkest en het Residentie Orkest.
De setting rond de Amsterdamse grachten blijft uniek. Waar ter wereld luisteren duizenden mensen vanuit bootjes naar een concert? Altstaedt: “Het Prinsengrachtconcert is één van die concerten waarvan iedere musicus droomt. Nergens anders ter wereld vind je zoiets."
Zien: eerste beelden van het elfde seizoen van Over Mijn Lijk
10:23Gover Meit onherkenbaar in Belgische talkshow
10:10GTST-ster Lone van Roosendaal houdt van vrouwen met een randje
09:39Dit programma vervangt Roadtrippers VIPS op SBS6
07:39Videoland-serie Vals Spel krijgt voorlopig geen nieuw seizoen