TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het grootste klassieke openluchtconcert is altijd een feestje en deze editie viert hét klassieke concert aan de Amsterdamse gracht ook nog eens zijn veertigste verjaardag.
Mezzosopraan Maria Fiselier presenteert het evenement en de Frans-Duitse cellist Nicolas Altstaedt is de hoofdgast. Hij is één van de meest gevraagde musici van deze tijd en speelde als solist met het gerenommeerde Wiener Philharmoniker. In Nederland trad hij op met onder meer het Nederlands Philharmonisch Orkest en het Residentie Orkest.
De setting rond de Amsterdamse grachten blijft uniek. Waar ter wereld luisteren duizenden mensen vanuit bootjes naar een concert? Altstaedt: “Het Prinsengrachtconcert is één van die concerten waarvan iedere musicus droomt. Nergens anders ter wereld vind je zoiets."
'Nieuwe tv-klus voor Merel Westrik'
13:59Verhuist Goede Tijden, Slechte Tijden deze zomer naar Videoland?
13:24Pommelien Thijs treedt op in tweede halve finale van The Voice of Holland
11:23Video: Casper en Kristie bekvechten erop los in De Bondgenoten: ‘Vies wijf’
11:00Wanneer is B&B Vol Liefde in 2026 op televisie te zien?