TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het grootste klassieke openluchtconcert is altijd een feestje en deze editie viert hét klassieke concert aan de Amsterdamse gracht ook nog eens zijn veertigste verjaardag.
Mezzosopraan Maria Fiselier presenteert het evenement en de Frans-Duitse cellist Nicolas Altstaedt is de hoofdgast. Hij is één van de meest gevraagde musici van deze tijd en speelde als solist met het gerenommeerde Wiener Philharmoniker. In Nederland trad hij op met onder meer het Nederlands Philharmonisch Orkest en het Residentie Orkest.
De setting rond de Amsterdamse grachten blijft uniek. Waar ter wereld luisteren duizenden mensen vanuit bootjes naar een concert? Altstaedt: “Het Prinsengrachtconcert is één van die concerten waarvan iedere musicus droomt. Nergens anders ter wereld vind je zoiets."
Gemengde reacties op terugkeer Meilandjes: van 'Zo leuk' tot 'Nog steeds niet verlost'
12:13Albert Verlinde terug naar RTL Boulevard? 'Alle opties liggen open'
10:05Er is goed nieuws voor kijkers van De Bondgenoten
10:00Denice Dest blijkt dol op 'slow-tv': dit zijn haar tv-aanraders
09:38Ellemieke Vermolen eerlijk over deelname De Verraders: ‘Ik ben zo’n schaap’