TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Wie wordt de beste allround danser van Nederland en wint een rol in de nieuwste dansvoorstelling van ISH Dance Collective? Dat wordt in deze finale duidelijk, maar eerst moeten de overgebleven deelnemers nog een paar zware opdrachten volbrengen.
Danser Nicholas ‘Shaker’ Singer begeleidde in Project Dans de afgelopen weken de kandidaten. Singer was eerder te zien in andere talentenjachten als Dance, Dance, Dance en So You Think You Can Cance.
De choreograaf benadrukt dat dans meer aandacht mag krijgen, omdat het zowel fysiek als mentaal zo zwaar is. “Ik vind dat dansen als professie behoorlijk ondergewaardeerd is. Het hoort thuis in de topsport. In Project dans lieten we zien wat er allemaal bij komt kijken”, zegt Singer tegen Dansmagazine.nl.
De finale van Project Dans is op donderdag 21 maart vanaf 20:33 uur te zien bij NTR op NPO1.
Advent dag 7 | Win 2x Het Vandaag Inside Puzzelboek van Denksport
18:49SBS6 kerstreclame 2025: Johan Derksen en Linda de Mol lachen je toe
18:23PLUS Kerstreclame 2025: 'Samen genieten' maakt weinig indruk
18:05Kerstreclame ALDI 2025: Andy van der Meijde wekt Melisa op bijzondere wijze
16:28HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis