TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Wie wordt de beste allround danser van Nederland en wint een rol in de nieuwste dansvoorstelling van ISH Dance Collective? Dat wordt in deze finale duidelijk, maar eerst moeten de overgebleven deelnemers nog een paar zware opdrachten volbrengen.
Danser Nicholas ‘Shaker’ Singer begeleidde in Project Dans de afgelopen weken de kandidaten. Singer was eerder te zien in andere talentenjachten als Dance, Dance, Dance en So You Think You Can Cance.
De choreograaf benadrukt dat dans meer aandacht mag krijgen, omdat het zowel fysiek als mentaal zo zwaar is. “Ik vind dat dansen als professie behoorlijk ondergewaardeerd is. Het hoort thuis in de topsport. In Project dans lieten we zien wat er allemaal bij komt kijken”, zegt Singer tegen Dansmagazine.nl.
De finale van Project Dans is op donderdag 21 maart vanaf 20:33 uur te zien bij NTR op NPO1.
Partnerbijdrage
Is Bureau Groningen de volgende stop van Ewout Genemans?
12:54Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video