TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie wordt de beste allround danser van Nederland en wint een rol in de nieuwste dansvoorstelling van ISH Dance Collective? Dat wordt in deze finale duidelijk, maar eerst moeten de overgebleven deelnemers nog een paar zware opdrachten volbrengen.
Danser Nicholas ‘Shaker’ Singer begeleidde in Project Dans de afgelopen weken de kandidaten. Singer was eerder te zien in andere talentenjachten als Dance, Dance, Dance en So You Think You Can Cance.
De choreograaf benadrukt dat dans meer aandacht mag krijgen, omdat het zowel fysiek als mentaal zo zwaar is. “Ik vind dat dansen als professie behoorlijk ondergewaardeerd is. Het hoort thuis in de topsport. In Project dans lieten we zien wat er allemaal bij komt kijken”, zegt Singer tegen Dansmagazine.nl.
De finale van Project Dans is op donderdag 21 maart vanaf 20:33 uur te zien bij NTR op NPO1.
De TV van gisteren: Nederland is met vakantie en laat RTL 4 links liggen
06:47Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Staten Island Summer
17:05Familie Jelies geeft update over nieuw groot avontuur: 'Draai helemaal gevonden'
16:13Bekende zus van Eline uit B&B Vol Liefde: 'Haar deelname was een enorme verrassing'
15:12Patricia uit Married at First Sight verwelkomt baby: 'Een week geleden veranderde alles'