TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De danstechniek die bij de muziekstijl jazz hoort, blijkt ingewikkelder dan gedacht. De zeven overgebleven dansers moeten er toch aan geloven. Jazzexpert en choreografe Sigrid van Coillie legt de lat hoog, maar sommigen worden er onzeker van. De vrije opdracht bestaat uit een duo- of triodans én een groepsdans. Vakjuryleden Ed Wubbe en Jennifer Romen en de publieksjury bepalen welke zes kandidaten doorgaan.
Choreograaf Romen leerde haar eigen stijl te vinden door Michael Jackson te imiteren. “Zo ontdekte ik dat ik best wat fysieke beperkingen had”, vertelt ze op de site Dansers.nu. Ze heeft onder meer scoliose, een zijwaartse verkromming van de wervelkolom. “Ik ben veel met geïsoleerde bewegingen gaan werken, waarbij de rest van het lichaam stil blijft.”
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'