TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Choreograaf Virgil Moreno laat zich inspireren door simpele dingen, zei hij in een online dansmagazine. “Dat kan iemand bij de bushalte zijn die op een bepaalde manier staat of loopt. Verder haal ik inspiratie uit jongere dansers, zoals de studenten van het Albeda Danscollege.” Hij zat hier zelf op school en gaf er jarenlang les. “Zij bewegen anders dan ik toen ik jong was.”
Die inspiratiebronnen gebruikt hij in choreografieën voor commerciële opdrachtgevers als De Vrienden van Amstel Live!, Ladies of Soul, Tomorrowland of de vlaggenopening bij de bekerfinale van het voetbal.
In Project Dans heeft hij een opdracht voor de laatste zes dansers, die richting de laatste afleveringen vermoeid beginnen te raken. De choreografie die Virgil hen geeft, is pittig.
Deze aflevering van Project Dans is op maandag 6 april 2026 om 20:30 uur te zien op NPO 1.
Dit vinden kijkers van de Videoland-serie Football Island
12:31Zien: Ali B vangt 'vallende' Boulevard-verslaggever Jermaine Ellenkamp op
12:03Videoland zoekt single feestbeesten voor nieuwe Videoland Original Dutchie Shore
11:05Heel Holland Bakt Elke Dag: André valt oud-deelnemers in de armen
10:34Zo omzeilt Ali B de pers op derde zittingsdag: 'Slim gedaan'